Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Katarzyny Cichopek ma tatuaż?! Tajemnica wyszła na jaw przez przypadek

Zobacz, jak wygląda nowy tatuaż Adama Hakiela

Damian Brillowski 8 października 2021 10:00
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek to szczęśliwa mama dwójki dzieci: 12-letniego Adama i 8-letniej córki Heleny. Od samego początku udaje się jej umiejętnie godzić pracę aktorki z macierzyństwem. Gra w serialu „M jak miłość”, występuje w teatrze, prowadzi „Pytanie na śniadanie”, a do tego wszystkiego na co dzień sprawuje rolę matki. Niedawno świętowała w gronie rodzinnym swoje urodziny. Przy okazji ujawniła, że jej pierworodny posiada tatuaż! Zobacz, jak wygląda.

Syn Katarzyny Cichopek ma tatuaż? 

Katarzyna Cichopek właśnie świętuje 39. urodziny. Jak sama podkreśliła, są to jej ostatnie z liczbą trzy z przodu. „Ostatni raz 3 z przodu. Happy birthday to me”, napisała na Instagramie. Jednak o wiele ciekawsze okazały się zdjęcia, które aktorka wstawiła na swój profil z okazji urodzin. Fotografie z pozoru wyglądają niewinnie. Na pierwszej widać uradowaną aktorkę trzymającą talerzyk z małym torcikiem z zapaloną świeczką. Na drugiej zaś można dostrzec gwiazdę w otoczeniu rodziny, męża Marcina Hakiela i dwójki dzieci. I właśnie to zdjęcie ujawniło pewien sekret.

Gdy przyjrzymy się nieco mocniej drugiej fotografii to zauważymy, że na ręce Adama widnieje kolorowy tatuaż. Jest na nim odwzorowana postać dziewczyny w kolorowej sukience. Bardzo możliwe, że tatuaż jest zmywalny i po pewnym czasie zniknie. A mógł zostać zrobiony dla zabawy lub chęci zmiany wizerunku. Trzeba przyznać, że tatuaż na ręce chłopca robi wrażenie. 

Czytaj także: Syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela skończył  12 lat. Do kogo bardziej jest podobny? 

Katarzyna Cichopek z rodziną, Marcin Hakiel, Adam Hakiel, Helena Hakiel
Fot. Instagram/@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek z mężem Marcinem, synem Adamem i córką Heleną

Katarzyna Cichopek świętuje 39. urodziny 

Katarzyna Cichopek już jako nastolatka zadebiutowała na szklanym ekranie rolą Kingi w serialu „M jak miłość”. Od debiutu minęło już 21 lat. W międzyczasie aktorka podbiła serca wielu milionów Polaków. Fani zawsze byli ciekawi, co prywatnie słychać u ulubionej gwiazdy. Dlatego z chęcią obserwują jej konta w mediach społecznościowych. A tam mogą na bieżąco śledzić, co dzieje się u słynnej prezenterki. 

Gdy Cichopek umieściła na Instagramie post z informacją, że 7 października obchodzi 39. urodziny, fani pospieszyli z życzeniami i gratulacjami. 

"Najlepszości Kasiu", "Cudowności! Spełniaj się Kasieńko", "Zdrówka i wszystkiego co najlepsze", "Spełnienia marzeń, miłości i dużo zdrówka", pisali fani gwiazdy.

Do życzeń urodzinowych przyłączyły się też znane osoby.

"Naj, naj, najlepszego ❤️❤️❤️", życzył Marcin Mroczek, czyli serialowy mąż Kasi Cichopek.

"Wspaniałości!!! 🎂💯 Kasiu jesteś Najlepsza!!!", życzył Maciej Kurzajewski.

"Kasiula, bądź szczęśliwa! ❤️😘😘", napisała Izabella Krzan.

"Samych cudowności w maxie!", życzył Robert El Gendy.

"Dzisiaj dwie wspaniałe dziewczyny obchodzą urodziny 😃Kasiu życzę Ci żeby wszystko co robisz sprawiało Ci satysfakcję. Obowiązek był radością. Uśmiech promieniem", napisał tajemniczo Rafał Mroczek. 

"Najlepszego❤️", dodała Paulina Sykut-Jeżyna.

My również życzymy aktorce wielu radosnych i szczęśliwych dni oraz dużo zdrowia i miłości.  

Czytaj także: Katarzyna Cichopek pokazała twarz córeczki. Dziewczynka to cała mama?!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.