Sylwester 2020/2021 Instagram
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwester 2020/2021 większość z nas spędza w domu. Tak gwiazdy świętują zakończenie roku! 

Kto postawił na kreację rodem z czerwonego dywanu?

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 20:26
Sylwester 2020/2021 Instagram
Fot. Instagram

Podczas sylwestrowej nocy gwiazdy chcą błyszczeć i zwykle stawiają na wyjątkowe kreacje. W tym roku większość z nas Nowy Rok przywita, spędzając go w domu z przyjaciółmi bądź rodziną. Nic dziwnego, że wiele gwiazd zdecydowało się podzielić zdjęciami w social mediach. Dzięki temu mamy okazję podejrzeć, jak wygląda ich Sylwester. Anna i Robert Lewandowscy spędzają go z córeczkami: Klarą i Laurą w Polsce, a Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami. Zobaczcie, jak wygląda Sylwester 2020/2021 u polskich gwiazd! 

Sylwester 2020/2021 

Ten rok dla wielu był przełomowy. Gdy w grudniu 2019 roku pojawiły się pierwsze przypadki zakażeniem koronawirusem, nikt nie przypuszczał, że dwanaście miesięcy później świat wciąż będzie się z nim zmagał. Dziś statystyki są przerażające - ponad 30 mln ludzi zaraziło się koronawirusem, którego źródło odkryto w chińskim Wuhan. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, kraje wprowadziły obostrzenia, mające zmniejszyć ryzyko zakażenia. Zamknięto granice, ograniczono przemieszczanie się i… odwołano zgromadzenia i imprezy. Dlatego też tegoroczny sylwester większość z nas spędza w domach. Gwiazdy również. WIększość z nich chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, jak spędzają ten wyjątkowy, ostatni wieczór w roku. Kameralnie spędzają ten dzień Agnieszka Woźniak-Starak, która podzieliła się zdjęciem z pieskami, w domu świętują także Anna Mucha, Paulina Krupińska czy Anna i Robert Lewandowscy. Zdjęciem podzieliła się także Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan, ale także Małgorzata i Radosław Majdanowie. Zobaczcie fotografie gwiazd! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.