Artyści sylwestrowi - sklejka
Fot. Zuza Krajewska / LAF, Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Górniak, Szpak, Węgiel i... Która gwiazda zarobi najwięcej w Sylwestra? Sprawdź!

Te stawki robią wrażenie!

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2020 10:01
Artyści sylwestrowi - sklejka
Fot. Zuza Krajewska / LAF, Marlena Bielińska

Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra 2019? Doroczne koncerty sylwestrowe, organizowane przez największe stacje telewizyjne w Polsce, przyciągają przed telewizory miliony widzów ale też zapewniają uczestniczącym w nich artystom imponujące wpływy na konto! Nie inaczej będzie w tym roku. Kto zarobi najwięcej? Te kwoty naprawdę przyprawiają o zawrót głowy...

Sylwester 2019: zarobki gwiazd

W tym roku trzy największe koncerty sylwestrowe odbędą się w Zakopanem (TVP), w Warszawie (TVN) i w Chorzowie (Polsat). Uświetnią je najbardziej popularne gwiazdy współczesnej polskiej muzyki, w tym Maryla Rodowicz, Beata KozidrakEdyta Górniak a także Ci, którzy dużą rozpoznawalność zyskali całkiem niedawno, jak Sławomir, Roksana Węgiel czy Viki Gabor.

Sylwester 2019/2020: ile zarobią gwiazdy

Nie jest tajemnicą, że tej nocy artyści są w stanie zarobić krocie za wykonanie od dwóch do czterech utworów. W poprzednich latach gwiazdą, która najwięcej zarobiła tego wieczoru była Edyta Górniak. Przed rokiem artystka za swój udział w Sylwestrze 2018 z TVN w Warszawie według Super Expressu dostała 120 tys. złotych. Olbrzymie wynagrodzenie zgarnęły także Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz, które zarobiły odpowiednio 100 tys. i 90 tys. zł. 

Wygląda na to, że w tym roku największą gażę zgarnie znów Edyta Górniak, która za swój występ w Warszawie według Super Expressu otrzyma 130 tysięcy złotych.

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Według tabloidu tuż za nią na tzw. podium znalazła się Sylwia Grzeszczak, która również wystąpi w Warszawie i tej nocy zarobi 100 tysięcy złotych. Taką samą kwotę szacuje się, że otrzyma Roksana Węgiel za występ w Zakopanem i Gdańsku. 

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Na koncercie TVN-u zagra z kolei Beata Kozidrak, która ma otrzymać około 110 tysięcy złotych. 

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Super Express podaje, że Grzegorz Markowski  zarobi za koncert w trakcie sylwestrowej nocy 85 tysięcy złotych.

Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ewelina Lisowska według tabloidu otrzyma 55 tysięcy złotych. Na konto Zenona Martyniuka wpłynie 70 tysięcy złotych, czyli tyle samo, ile za sylwestrowy występ otrzyma Cleo.

Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Z kolei Sławomir za sylwestrową noc według Super Expressu otrzyma 85 tysięcy złotych.

Sławomir: jak zmienił się twórca hitu „Miłość w Zakopanem?”
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Jak zrobić domówkę?
Fot. STOCK ADOBE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.