Święta 2020, życzenia gwiazd
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

„Bądźmy dla siebie dobrzy”. Oto najpiękniejsze świąteczne życzenia gwiazd

„Dużo wiary w to, że w końcu musi być lepiej!”

Redakcja VIVA! 24 grudnia 2020 19:48
Święta 2020, życzenia gwiazd
Fot. Instagram

Tegoroczne Boże Narodzenie jest zdecydowanie wyjątkowe. Ze względu na epidemię wirusa SARS-CoV-2, a właściwie ograniczenia, które jej towarzyszą, musieliśmy zmienić wiele naszych planów. Niektóre osoby musiały zrezygnować z podróży do domu, inne zredukować listę gości do absolutnego minimum... Pomimo wszystko, to wciąż czas przyjemnego odpoczynku, wirtualnych spotkań z bliskimi i serdecznych życzeń.

Gwiazdy również celebrują tegoroczne święta w gronie najbliższych im osób, a na swoich portalach społecznościowych składają życzenia fanom. Wierzymy, że wszystko się spełni!

Życzenia gwiazd na Boże Narodzenie 2020

„Samej miłości w te Święta... życzę Wam :) moi mili”, zwróciła się do fanów Barbara Kurdej-Szatan w imieniu swojej rodziny, czyli męża Rafała Szatana oraz dwójki dzieci – córeczki Hani i synka Henia.

„Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo”, napisała Anna Lewandowska. „Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują”, dodała, życząc obserwatorom dużo zdrowia.

Podobne życzenia przekazał internautom Robert Lewandowski. „Rodzina była, jest i będzie najważniejsza. Rodzina daje poczucie miłości, wsparcia i normalności. Życzę Wam wszystkim, aby te święta były pełne rodzinnej miłości”, czytamy na Instagramie piłkarza.

Martyna Wojciechowska z pomocą jednej fotografii przeniosła fanów do magicznej śnieżnej krainy. „To będą wyjątkowe inne święta, bo cały ten rok był inny niż rzeczywistość, którą znaliśmy i do której tak łatwo przywykliśmy”, zwróciła się do obserwatorów podróżniczka. „Bądźmy dla siebie dobrzy”, poprosiła.

„Kochani, przyjmijcie od naszej rodziny najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju i miłości. Cieszcie się tymi świętami, choć często w okrojonym składzie i życzmy sobie wszyscy, żeby już przyszłe święta były normalne”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, publikując urocze rodzinne zdjęcie z mężem Radosławem Majdanem i synami.

„Bez względu na to, gdzie teraz jesteś, bez względu na to, jak będą wyglądać Twoje święta, wypełnij się miłością. Niech w centrum Twojej uwagi stoi dobro drugiego człowieka”, zaapelowała Ewa Chodakowska

„Kochani! Niech ten dzisiejszy dzień i całe Święta mimo wielu przeszkód będą wyjątkowe! Dużo dużo zdrowia przede wszystkim i wiary w to, że w końcu musi być lepiej!”, czytamy na profilu roześmianej Joanny Koroniewskiej.

Świąteczne życzenia obserwatorom złożyły także Małgorzata Socha i Katarzyna Cichopek z rodziną – mężem Marcinem Hakielem oraz dziećmi Heleną i Adamem. „Odpocznijcie w tym czasie choć trochę”, napisała gwiazda BrzydUli, a serialowa Kinga z M jak miłość życzy nam przede wszystkim zdrowia.

Ulubieńcy internautów – Urszula Chincz i Daniel Józek Qczaj – nagrali dla swoich obserwatorów specjalne życzenia. Koniecznie sprawdźcie, co chcieli przekazać fanom! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.