Święta 2020, życzenia gwiazd
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

„Bądźmy dla siebie dobrzy”. Oto najpiękniejsze świąteczne życzenia gwiazd

„Dużo wiary w to, że w końcu musi być lepiej!”

Redakcja VIVA! 24 grudnia 2020 19:48
Święta 2020, życzenia gwiazd
Fot. Instagram

Tegoroczne Boże Narodzenie jest zdecydowanie wyjątkowe. Ze względu na epidemię wirusa SARS-CoV-2, a właściwie ograniczenia, które jej towarzyszą, musieliśmy zmienić wiele naszych planów. Niektóre osoby musiały zrezygnować z podróży do domu, inne zredukować listę gości do absolutnego minimum... Pomimo wszystko, to wciąż czas przyjemnego odpoczynku, wirtualnych spotkań z bliskimi i serdecznych życzeń.

Gwiazdy również celebrują tegoroczne święta w gronie najbliższych im osób, a na swoich portalach społecznościowych składają życzenia fanom. Wierzymy, że wszystko się spełni!

Życzenia gwiazd na Boże Narodzenie 2020

„Samej miłości w te Święta... życzę Wam :) moi mili”, zwróciła się do fanów Barbara Kurdej-Szatan w imieniu swojej rodziny, czyli męża Rafała Szatana oraz dwójki dzieci – córeczki Hani i synka Henia.

„Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo”, napisała Anna Lewandowska. „Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują”, dodała, życząc obserwatorom dużo zdrowia.

Podobne życzenia przekazał internautom Robert Lewandowski. „Rodzina była, jest i będzie najważniejsza. Rodzina daje poczucie miłości, wsparcia i normalności. Życzę Wam wszystkim, aby te święta były pełne rodzinnej miłości”, czytamy na Instagramie piłkarza.

Martyna Wojciechowska z pomocą jednej fotografii przeniosła fanów do magicznej śnieżnej krainy. „To będą wyjątkowe inne święta, bo cały ten rok był inny niż rzeczywistość, którą znaliśmy i do której tak łatwo przywykliśmy”, zwróciła się do obserwatorów podróżniczka. „Bądźmy dla siebie dobrzy”, poprosiła.

„Kochani, przyjmijcie od naszej rodziny najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju i miłości. Cieszcie się tymi świętami, choć często w okrojonym składzie i życzmy sobie wszyscy, żeby już przyszłe święta były normalne”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, publikując urocze rodzinne zdjęcie z mężem Radosławem Majdanem i synami.

„Bez względu na to, gdzie teraz jesteś, bez względu na to, jak będą wyglądać Twoje święta, wypełnij się miłością. Niech w centrum Twojej uwagi stoi dobro drugiego człowieka”, zaapelowała Ewa Chodakowska

„Kochani! Niech ten dzisiejszy dzień i całe Święta mimo wielu przeszkód będą wyjątkowe! Dużo dużo zdrowia przede wszystkim i wiary w to, że w końcu musi być lepiej!”, czytamy na profilu roześmianej Joanny Koroniewskiej.

Świąteczne życzenia obserwatorom złożyły także Małgorzata Socha i Katarzyna Cichopek z rodziną – mężem Marcinem Hakielem oraz dziećmi Heleną i Adamem. „Odpocznijcie w tym czasie choć trochę”, napisała gwiazda BrzydUli, a serialowa Kinga z M jak miłość życzy nam przede wszystkim zdrowia.

Ulubieńcy internautów – Urszula Chincz i Daniel Józek Qczaj – nagrali dla swoich obserwatorów specjalne życzenia. Koniecznie sprawdźcie, co chcieli przekazać fanom! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.