O TYM SIĘ MÓWI

Nie jedna, a dwie suknie ślubne! Zobacz, jak Kamila Nicpoń prezentowała się w obu kreacjach!

„Najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego”

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2018 11:55

We wtorek  sakramentalne „tak” wypowiedzieli Rafał Maślak i Kamila Nicpoń. Zakochani, szczęśliwi… Trudno było od nich oderwać wzrok! Wiadomo, że w tym wyjątkowym dniu każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco. A poszukiwania idealnej kreacji trwają miesiącami. Co ciekawe, Kamila Nicpoń wybrała nie jedną, a dwie suknie ślubne!

Dwie suknie ślubne Kamili Nicpoń

14 sierpnia Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość starali się utrzymać w tajemnicy. Jednak relacja ze ślubu szybko znalazła się na Instagramach zaproszonych gości. Wśród nich nie mogło zabraknąć: Agnieszki Włodarczyk, Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy, Marceliny Zawadzkiej czy Macademian Girl. Dopiero późnym wieczorem Rafał Maślak podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciami z oficjalnej sesji ślubnej!

Państwo młodzi prezentowali się zjawiskowo!  Kamila Nicpoń zaprezentowała się tego dnia w dwóch sukniach ślubnych. Podczas ceremonii zachwyciła w kreacji z gorsetową, koronkową górą, perłowymi zdobieniami i zwiewnym dołem. Suknia doskonale podkreśliła jej zjawiskową sylwetkę. Całość dopełniał delikatny makijaż i fryzura. W drugiej kreacji panna młoda pojawiła się na przyjęciu weselnym.

Okazuje się, że za projektami stoi projektantka marki Laurelle, Agata Nivette. Jak podaje Pudelek.pl, suknie powstawały kilka miesięcy. „Do ich wykonania zostały użyte najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego. Wszystkie przymiarki odbywały się w tajemnicy, a salon Laurelle na warszawskim Powiślu był specjalnie zamykany dla przyszłej panny młodej ”, tłumaczył przedstawiciel marki.

Podobno panna młoda wydała na suknie ślubne 20 tysięcy złotych!

Zobacz, jak Kamila Nicpoń prezentowała się podczas ślubu i wesela.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.