„Najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego”

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2018 11:55

We wtorek  sakramentalne „tak” wypowiedzieli Rafał Maślak i Kamila Nicpoń. Zakochani, szczęśliwi… Trudno było od nich oderwać wzrok! Wiadomo, że w tym wyjątkowym dniu każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco. A poszukiwania idealnej kreacji trwają miesiącami. Co ciekawe, Kamila Nicpoń wybrała nie jedną, a dwie suknie ślubne!

Dwie suknie ślubne Kamili Nicpoń

14 sierpnia Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość starali się utrzymać w tajemnicy. Jednak relacja ze ślubu szybko znalazła się na Instagramach zaproszonych gości. Wśród nich nie mogło zabraknąć: Agnieszki Włodarczyk, Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy, Marceliny Zawadzkiej czy Macademian Girl. Dopiero późnym wieczorem Rafał Maślak podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciami z oficjalnej sesji ślubnej!

Państwo młodzi prezentowali się zjawiskowo!  Kamila Nicpoń zaprezentowała się tego dnia w dwóch sukniach ślubnych. Podczas ceremonii zachwyciła w kreacji z gorsetową, koronkową górą, perłowymi zdobieniami i zwiewnym dołem. Suknia doskonale podkreśliła jej zjawiskową sylwetkę. Całość dopełniał delikatny makijaż i fryzura. W drugiej kreacji panna młoda pojawiła się na przyjęciu weselnym.

Okazuje się, że za projektami stoi projektantka marki Laurelle, Agata Nivette. Jak podaje Pudelek.pl, suknie powstawały kilka miesięcy. „Do ich wykonania zostały użyte najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego. Wszystkie przymiarki odbywały się w tajemnicy, a salon Laurelle na warszawskim Powiślu był specjalnie zamykany dla przyszłej panny młodej ”, tłumaczył przedstawiciel marki.

Podobno panna młoda wydała na suknie ślubne 20 tysięcy złotych!

Zobacz, jak Kamila Nicpoń prezentowała się podczas ślubu i wesela. 

1/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
1/4

2/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
2/4

3/4
Ślub Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Instagram/Krzysztof Gojdź
3/4

4/4
Ślub Maślaka i Kamili Nicpoń
Copyright @Instagram/Marcin Roznowski
4/4

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.