Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Bohosiewicz szykuje się do ślubu! Aktorka pokazała suknię

Dlaczego wychodzi za mąż dopiero teraz?

Rafał Kowalski 6 grudnia 2018 10:01
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski od wielu lat są szczęśliwą parą. Zakochani, którzy doczekali się już dwójki dzieci, nie mają jeszcze ślubu! Okazuje się, że para bardzo chciała ceremonii, jednak planowane wcześniej uroczystości nie dochodziły do skutku. Teraz ma być inaczej…

Przygotowania do ślubu Mai Bohosiewicz

Aktorka wyznała na swoim Instagramie, że dwa razy planowała już swoje wesele, jednak za każdym razem nie odbywało się ono przez kolejne ciąże. Dziś gwiazda ma je za sobą, dlatego po raz kolejny ruszyła z przygotowaniami do ślubu. Zaczęła od kreacji. „Ruszyły przygotowania pełną parą i oczywiście od czego zaczęła panna młoda? Od sukienki ślubnej. Co tam się będzie przejmowała miejscem, zaproszeniami, gośćmi, jedzeniem?! A gdzie tam!”, powiedziała na swoim InstaStories.

Wcześniej aktorka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej, które podpisała następująco. „Lata doktoryzowania się na programach TLC: "Say yes to the dress" oraz "Cygańskie wesele" dały mi doświadczenie, o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie, czego szukam. No i się nie pomyliłam, bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek, w których to dokładnie poinformowałam projektantki, co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą?, czytamy w poście.

Musimy przyznać, że chyba każda panna młoda boryka się z podobnymi problemami, dlatego wcale się Mai nie dziwimy, że nie była od razu zdecydowana na jeden fason. Jak ostatecznie aktorka będzie wyglądać na swoim ślubie? Tego nie wiadomo. Gwiazda zastrzegła, że sukienka ze zdjęcia nie jest tą ostateczną. Maja Bohosiewicz nie chciałaby, by ukochany zobaczył jej kreację wcześniej, niż w dniu ślubu… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Maja Bohosiewicz ze swoim narzeczonym Tomaszem Kwaśniewskim

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?