Katarzyna Tusk, suknia ślubna, VIVA!
Fot. Robert Wolański, archiwum prywatne
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk wystawiła na WOŚP swoją suknię ślubną i zdradziła, że... kreacja ma już 5 lat!

Fani w szoku!

Rafał Kowalski 4 stycznia 2019 10:54
Katarzyna Tusk, suknia ślubna, VIVA!
Fot. Robert Wolański, archiwum prywatne

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt, kto śledził kilka miesięcy temu doniesienia o tym, że Katarzyna Tusk w wakacje wyszła za mąż. Okazuje się bowiem, że córka Donalda Tuska wcale nie pobrała się ze Stanisławem Cudnym w sierpniu 2018 a pięć lat wcześniej! Informację podała sama blogerka przy okazji przekazania swojej sukni ślubnej na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Suknia ślubna Kasi Tusk na aukcji WOŚP

Kasia Tusk nagrała przy okazji aukcji specjalny film, na którym zachęca do licytowania jej ślubnej kreacji. Blogerka szczegółowo opowiedziała o materiałach, z jakich została wykonana suknia. „W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy”, słyszymy na nagraniu.

Przy okazji córka byłego premiera zdementowała plotki o tym, że jej ślub miał odbyć się w ubiegłoroczne wakacje… „Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja”, zdradziła na nagraniu Katarzyna Tusk.

Na ten moment przepiękną kreację gwiazdy w rozmiarze 32-34 można zakupić za jedynie 530 złotych, ale jesteśmy pewni, że niedługo kwota skoczy zdecydowanie do góry. Zakończenie licytacji zaplanowano na 31 stycznia o godzinie 13. Zainteresowanych odsyłamy na podstronę Allegro, gdzie można podbijać stawkę.

A jak dokładnie prezentuje się suknia? Zobaczcie zdjęcie, które Kasia Tusk dołączyła do nagrania. Według nas jest naprawdę piękna! 

Kasia Tusk, suknia ślubna
Fot. Allegro, aukcja WOŚP

Kasia Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.