Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
O NICH JEST GŁOŚNO

„Śledzimy światowe standardy.” Anna i Robert Lewandowscy otworzyli nową firmę, czym się zajmuje?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2017 10:30
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Szczególnie Anna Lewandowska często komunikuje się z fanami i zdradza im szczegóły swojego codziennego dnia. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie świetnie na tym zarabia. Robert i ona sprawili, że nazwisko Lewandowski stało się marką przyciągającą uwagą samą w sobie. Niedawne narodziny ich dziecka jeszcze bardziej się do tego przyczyniło.

Agencja Roberta Lewandowskiego

Jak do wszystkiego czym się zajmują – postanowili podejść do tego profesjonalnie. Do tej sami odpowiadali za swój sukces, ale teraz opiekę nad wizerunkiem postanowili oddać w ręce specjalistów. Agencja Stor9_ będzie na początku zajmować się tylko Robertem i Anną Lewandowskimi, ale w przyszłości jej klientami mają zostać też inne osoby. Robert Lewandowski w rozmowie z „Forbes” tak opisał swój pomysł:

„Zdajemy sobie z tego sprawę, że oprócz tego co robimy na co dzień, wiele osób na nas patrzy, na to, co robimy praktycznie każdego dnia. Jest dla nas ważne, żeby być naturalnym w tym wszystkim. Dlatego postała „Stor9_”, zajmująca się tzw. komunikacją marketingową. Nie tylko dla nas, ale także dla naszych partnerów biznesowych, jest to łatwiejszy sposób na komunikowanie się i na przekazywanie naturalnych treści. Potrzebujemy takiego wsparcia i śledzimy światowe standardy, żeby to wszystko było zachowane na bardzo wysokim poziomie.”

Od teraz najsłynniejsza polska para, będzie mogła jeszcze mocniej skupić się na swojej podstawowej działalności i pracy, a obowiązki związane z mediami pozostawić współpracownikom. Firma zajmuje się promowaniem Lewandowskich, a także komunikacją i „produkcją contentu dedykowanego osobom publicznym”.

Robert Lewandowski zdradził też, że zrobił to z myślą o przyszłości po karierze sportowej. „Im więcej opcji, możliwości, tym łatwiej nam przyjdzie życie po piłce”.

Zobacz także: Zarobki Anny i Roberta Lewandowskich przyprawiają o zawrót głowy, ale to, ile wydają na pomoc innym zaskoczyło media!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.