Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
O NICH JEST GŁOŚNO

„Śledzimy światowe standardy.” Anna i Robert Lewandowscy otworzyli nową firmę, czym się zajmuje?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2017 10:30
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Szczególnie Anna Lewandowska często komunikuje się z fanami i zdradza im szczegóły swojego codziennego dnia. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie świetnie na tym zarabia. Robert i ona sprawili, że nazwisko Lewandowski stało się marką przyciągającą uwagą samą w sobie. Niedawne narodziny ich dziecka jeszcze bardziej się do tego przyczyniło.

Agencja Roberta Lewandowskiego

Jak do wszystkiego czym się zajmują – postanowili podejść do tego profesjonalnie. Do tej sami odpowiadali za swój sukces, ale teraz opiekę nad wizerunkiem postanowili oddać w ręce specjalistów. Agencja Stor9_ będzie na początku zajmować się tylko Robertem i Anną Lewandowskimi, ale w przyszłości jej klientami mają zostać też inne osoby. Robert Lewandowski w rozmowie z „Forbes” tak opisał swój pomysł:

„Zdajemy sobie z tego sprawę, że oprócz tego co robimy na co dzień, wiele osób na nas patrzy, na to, co robimy praktycznie każdego dnia. Jest dla nas ważne, żeby być naturalnym w tym wszystkim. Dlatego postała „Stor9_”, zajmująca się tzw. komunikacją marketingową. Nie tylko dla nas, ale także dla naszych partnerów biznesowych, jest to łatwiejszy sposób na komunikowanie się i na przekazywanie naturalnych treści. Potrzebujemy takiego wsparcia i śledzimy światowe standardy, żeby to wszystko było zachowane na bardzo wysokim poziomie.”

Od teraz najsłynniejsza polska para, będzie mogła jeszcze mocniej skupić się na swojej podstawowej działalności i pracy, a obowiązki związane z mediami pozostawić współpracownikom. Firma zajmuje się promowaniem Lewandowskich, a także komunikacją i „produkcją contentu dedykowanego osobom publicznym”.

Robert Lewandowski zdradził też, że zrobił to z myślą o przyszłości po karierze sportowej. „Im więcej opcji, możliwości, tym łatwiej nam przyjdzie życie po piłce”.

Zobacz także: Zarobki Anny i Roberta Lewandowskich przyprawiają o zawrót głowy, ale to, ile wydają na pomoc innym zaskoczyło media!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.