Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
O NICH JEST GŁOŚNO

„Śledzimy światowe standardy.” Anna i Robert Lewandowscy otworzyli nową firmę, czym się zajmuje?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2017 10:30
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Fot. Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Szczególnie Anna Lewandowska często komunikuje się z fanami i zdradza im szczegóły swojego codziennego dnia. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie świetnie na tym zarabia. Robert i ona sprawili, że nazwisko Lewandowski stało się marką przyciągającą uwagą samą w sobie. Niedawne narodziny ich dziecka jeszcze bardziej się do tego przyczyniło.

Agencja Roberta Lewandowskiego

Jak do wszystkiego czym się zajmują – postanowili podejść do tego profesjonalnie. Do tej sami odpowiadali za swój sukces, ale teraz opiekę nad wizerunkiem postanowili oddać w ręce specjalistów. Agencja Stor9_ będzie na początku zajmować się tylko Robertem i Anną Lewandowskimi, ale w przyszłości jej klientami mają zostać też inne osoby. Robert Lewandowski w rozmowie z „Forbes” tak opisał swój pomysł:

„Zdajemy sobie z tego sprawę, że oprócz tego co robimy na co dzień, wiele osób na nas patrzy, na to, co robimy praktycznie każdego dnia. Jest dla nas ważne, żeby być naturalnym w tym wszystkim. Dlatego postała „Stor9_”, zajmująca się tzw. komunikacją marketingową. Nie tylko dla nas, ale także dla naszych partnerów biznesowych, jest to łatwiejszy sposób na komunikowanie się i na przekazywanie naturalnych treści. Potrzebujemy takiego wsparcia i śledzimy światowe standardy, żeby to wszystko było zachowane na bardzo wysokim poziomie.”

Od teraz najsłynniejsza polska para, będzie mogła jeszcze mocniej skupić się na swojej podstawowej działalności i pracy, a obowiązki związane z mediami pozostawić współpracownikom. Firma zajmuje się promowaniem Lewandowskich, a także komunikacją i „produkcją contentu dedykowanego osobom publicznym”.

Robert Lewandowski zdradził też, że zrobił to z myślą o przyszłości po karierze sportowej. „Im więcej opcji, możliwości, tym łatwiej nam przyjdzie życie po piłce”.

Zobacz także: Zarobki Anny i Roberta Lewandowskich przyprawiają o zawrót głowy, ale to, ile wydają na pomoc innym zaskoczyło media!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!