Głos w tej sprawie zabrał sam książę

Gabriela Czernecka 21 października 2018 14:25

Co się dzieje ze zdrowiem Meghan? Księżna Sussex nie pojawiła się dzisiejszego poranka u boku męża. Spotkanie z parą książęcą na wyścigu rowerowym Invictus Games zaplanowane było jako  jeden z punktów wizyty książęcej pary w Australii. Niestety, ostatecznie książę Harry sam wręczał medale zwycięzcom wyścigu. Dlaczego u jego boku nie było księżnej? To wzbudziło plotki, że Meghan w ciąży nie czuje się najlepiej. Głos zabrał sam Harry! 

Zły stan zdrowia Meghan w ciąży

Księżna Meghan dzisiejszego poranka nie pojawiła się u boku księcia Harry'ego. Ten na wyścigu rowerowym Invictus Games pojawił się sam. Był to jeden z zaplanowanych punktów spotkań podczas wizyty pary w Australii. Niestety, u jego boku zabrakło ukochanej żony. Fani rodziny królewskiej zaczęli snuć domysły, że jej nieobecność ma wiele wspólnego z ciążą Meghan.

Choć jak w jednym z wywiadów przyznała sama przyszła mama, bardzo dba o swoje dobre samopoczucie, a dzień rozpoczyna od jogi, to przy tak napiętym grafiku zdarzają się jej chwile słabości. Przypomnijmy, że para książęca Sussex 16 października rozpoczęła swoja wizytę po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Królestwie Tonga. Za sobą mają już za sobą pięć dni pełnych wizyt, spotkań i przemówień – łącznie zaplanowanych mają 76 spotkań, co dla ciężarnej Meghan może być sporym wyzwaniem.

Choćby wczoraj odbyła się ceremonia rozpoczęcia Invictus Games, gdzie książę Harry tradycyjnie wygłosił przemówienie. Dzisiejszego poranka para miała m.in. zobaczyć zawody kolarskie. Niestety książę Harry pojawił się sam. Zwycięzcom kolarskiego wyścigu wręczył medale i przy okazji wytłumaczył, dlaczego nie ma u jego boku żony.

Jak donoszą australijskie media, Meghan przegapiła jedno z porannych spotkań w Sydney z powodu złego samopoczucia. Jak wyznał Harry, jego ukochana odpoczywa w domu, ponieważ „ciążą rządzi się swoimi prawami”. Od kilku dni można było podziwiać ciężarną Meghan podczas kilkunastu wyjść. Miniony tydzień obfitował w oficjalne spotkania z tłumami fanów, ale i spotkania tzw. prywatne. Wszystko to nieco zmęczyło księżną, która jest w pierwszym trymestrze ciąży. 

Na porannym spotkaniu księżna więc się nie pojawiła, ale zaledwie kilka godzin temu fani rodziny królewskiej znów mieli okazję ją podziwiać. Na stylizację Meghan składała się czarna koszulka i ciemne obcisłe spodnie, do nich dobrała jasną marynarkę, czarne szpilki i torebkę w paski.

Księżna wyglądała na nieco osłabioną i zmęczoną. Jak podaje MailOnline, wypoczynek żony Harry'ego został jednak uwzględniony w jej grafiku. Organizatorzy już wcześniej założyli, że po całym tygodniu ciężkiej pracy Meghan będzie musiała odpocząć. Ostatecznie teraz najważniejsze są zdrowie jej i dziecka. 

1/5
Książę Harry, księżna Meghan
Copyright @Chris Jackson/Invictus Games Fou/Press Association/East News
1/5

Księżna Meghan dzisiejszego poranka nie pojawiła się u boku księcia Harry'ego. Ten na wyścigu rowerowym Invictus Games pojawił się sam.

2/5
Książę Harry, księżna Meghan
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Choć jak w jednym z wywiadów przyznała sama przyszła mama, bardzo dba o swoje dobre samopoczucie, a dzień rozpoczyna od jogi, to przy tak napiętym grafiku zdarzają się jej chwile słabości.

3/5
Księżna Meghan i książę Harry w Australii
Copyright @Daily Mirror Pool/Associated Press/East News
3/5

Przypomnijmy, że para książęca Sussex 16 października rozpoczęła swoja wizytę po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Królestwie Tonga. Za sobą mają już za sobą pięć dni pełnych wizyt, spotkań i przemówień – łącznie zaplanowanych mają 76 spotkań, co dla ciężarnej Meghan może być sporym wyzwaniem.

4/5
Royal tour 2018: Książę Harry i księżna Meghan w Australii
Copyright @Media-Mode / SplashNews.com/East News
4/5

Na porannym spotkaniu księżna więc się nie pojawiła, ale zaledwie kilka godzin temu fani rodziny królewskiej znów mieli okazję ją podziwiać. Na stylizację Meghan składała się czarna koszulka i ciemne obcisłe spodnie, do nich dobrała jasną marynarkę, czarne szpilki i torebkę w paski.

5/5
Royal tour 2018: Książę Harry i księżna Meghan w Australii
Copyright @Media-Mode / SplashNews.com/East News
5/5

Księżna wyglądała na nieco osłabioną i zmęczoną. Jak podaje MailOnline, wypoczynek żony Harry'ego został jednak uwzględniony w jej grafiku. Organizatorzy już wcześniej założyli, że po całym tygodniu ciężkiej pracy Meghan będzie musiała odpocząć.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.