Tego nikt się po niej nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 21 października 2018 10:28

Stylizacje Meghan Markle to jeden z ulubionych tematów brytyjskiej prasy szczególnie teraz, gdy księżna spodziewa się dziecka. Wraz z księciem Harrym przebywa obecnie w podróży po Australii w ramach promocji igrzysk dla weteranów, tzw. Invictus Games. Internauci zwrócili jednak uwagę na to, że księżna Sussex nosi głównie ciemne kolory. Dlaczego? Znamy powód! Dowiedz się, dlaczego Meghan najczęściej wybiera kreacje w ciemnych kolorach! 

Stylizacje księżnej Meghan

Chyba wszyscy przyzwyczaili się już, że każda stylizacja Meghan, szczególnie teraz, gdy spodziewa się dziecka, jest szeroko omawiana. Już mówi się, że księżna Sussex nie tylko doczekała się swojego "efektu", ale inspiruje miliony kobiet na całym świecie. Choć od jej ślubu z Harrym minęło niecałe pół roku, to Meghan wciąż jest w centrum zainteresowania. To szybko się nie zmieni, bowiem wszyscy czekają na moment, w którym pierwsze dziecko Harry'ego pojawi się na świecie! 

To nastąpi już wiosną 2019 roku, a do tego czasu mamy okazję podziwiać stylizacje księżnej. Zwróciliście uwagę na to, że najczęściej prezentuje się w ciemnych kreacjach? Na chrzcie księcia Louisa i odwiedzając po raz pierwszy hrabstwo Sussex zaprezentowała się w ciemnozielonej kreacji, w podobnym odcieniu zaprezentowała się wraz z Harrym ogłaszając zaręczyny.

Łatwo zauważyć, że księżna Meghan jest wielką fanką ciemnych kreacji. Co jakiś czas widzimy ją w sukienkach o barwie żółtej, różowej czy białej, ale najczęściej prezentuje się w czarnych i granatowych kreacjach. W granatowej sukience zaprezentowała się choćby na ślubie księżniczki Eugenii, a w czarnej sukience na przykład na premierze swojej książki kucharskiej.

Dlaczego Meghan Markle nosi czarne ubrania?

Według zajmującej się psychologią koloru Karen Haller to świadoma decyzja księżnej Sussex. „Jej czarne stylizacje sugerują, że Meghan Markle nie chce być w centrum uwagi”. Meghan nie chce rzucać się w oczy, woli być w tle. Widać, ze doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej roli w rodzinie królewskiej, ma nie odwracać uwagi od męża. „Czerń to jej sposób na odwrócenie uwagi od siebie, a podkreślenie spraw lub wydarzeń, które wspiera”.

Faktycznie, najczęściej ciemne kreacje Meghan miała na sobie, gdy brała udział w mszach honorujących ważne wydarzenia dla Wielkiej Brytanii lub gdy uczestniczyła w akcjach charytatywnych. Zobaczcie sami w naszej galerii!  

1/7
Księżna Meghan i książę Harry w Australii
Copyright @Daily Mirror Pool/Associated Press/East News
1/7

Księżna Meghan i książę Harry w Australii

2/7
Księżna Meghan podczas wizyty w Australii nosi rzeczy australijskich projektantów
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
2/7

Księżna Meghan podczas wizyty w Australii

3/7
księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
3/7

Księżna Meghan podczas wizyty w Australii

4/7
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, księżna Meghan
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
4/7

Księżna Meghan podczas wizyty w Australii

5/7
Ślub księżniczki Eugenii, księżna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
5/7

Księżna Meghan na ślubie księżniczki Eugenii

6/7
Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Copyright @Getty Images
6/7

Księżna Meghan na pierwszej wizycie w hrabstwie Sussex

7/7
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Copyright @Getty Images
7/7

Księżna Meghan na premierze własnej książki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.