KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To nie przypadek. Już wiadomo, dlaczego księżna Meghan wybiera ciemne kreacje!

Tego nikt się po niej nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 21 października 2018 10:28

Stylizacje Meghan Markle to jeden z ulubionych tematów brytyjskiej prasy szczególnie teraz, gdy księżna spodziewa się dziecka. Wraz z księciem Harrym przebywa obecnie w podróży po Australii w ramach promocji igrzysk dla weteranów, tzw. Invictus Games. Internauci zwrócili jednak uwagę na to, że księżna Sussex nosi głównie ciemne kolory. Dlaczego? Znamy powód! Dowiedz się, dlaczego Meghan najczęściej wybiera kreacje w ciemnych kolorach! 

Stylizacje księżnej Meghan

Chyba wszyscy przyzwyczaili się już, że każda stylizacja Meghan, szczególnie teraz, gdy spodziewa się dziecka, jest szeroko omawiana. Już mówi się, że księżna Sussex nie tylko doczekała się swojego "efektu", ale inspiruje miliony kobiet na całym świecie. Choć od jej ślubu z Harrym minęło niecałe pół roku, to Meghan wciąż jest w centrum zainteresowania. To szybko się nie zmieni, bowiem wszyscy czekają na moment, w którym pierwsze dziecko Harry'ego pojawi się na świecie! 

To nastąpi już wiosną 2019 roku, a do tego czasu mamy okazję podziwiać stylizacje księżnej. Zwróciliście uwagę na to, że najczęściej prezentuje się w ciemnych kreacjach? Na chrzcie księcia Louisa i odwiedzając po raz pierwszy hrabstwo Sussex zaprezentowała się w ciemnozielonej kreacji, w podobnym odcieniu zaprezentowała się wraz z Harrym ogłaszając zaręczyny.

Łatwo zauważyć, że księżna Meghan jest wielką fanką ciemnych kreacji. Co jakiś czas widzimy ją w sukienkach o barwie żółtej, różowej czy białej, ale najczęściej prezentuje się w czarnych i granatowych kreacjach. W granatowej sukience zaprezentowała się choćby na ślubie księżniczki Eugenii, a w czarnej sukience na przykład na premierze swojej książki kucharskiej.

Dlaczego Meghan Markle nosi czarne ubrania?

Według zajmującej się psychologią koloru Karen Haller to świadoma decyzja księżnej Sussex. „Jej czarne stylizacje sugerują, że Meghan Markle nie chce być w centrum uwagi”. Meghan nie chce rzucać się w oczy, woli być w tle. Widać, ze doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej roli w rodzinie królewskiej, ma nie odwracać uwagi od męża. „Czerń to jej sposób na odwrócenie uwagi od siebie, a podkreślenie spraw lub wydarzeń, które wspiera”.

Faktycznie, najczęściej ciemne kreacje Meghan miała na sobie, gdy brała udział w mszach honorujących ważne wydarzenia dla Wielkiej Brytanii lub gdy uczestniczyła w akcjach charytatywnych. Zobaczcie sami w naszej galerii!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.