Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Szykuje się specjalne wydanie Tańca z Gwiazdami! Kogo zobaczymy na tanecznym parkiecie?

Małgosię Foremniak i Rafała Maseraka, a nawet...

Gabriela Czernecka 26 lipca 2019 13:51
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Niebawem 10. edycja Tańca z Gwiazdami. Już wiadomo, że w jesiennej edycji tanecznego show zobaczymy Damiana Kordasa, Magdę Beredę, Barbarę Kurdej-Szatan, Monikę Miller i Rafała Szatana. Wygląda na to, że  Taniec z Gwiazdami nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie! Nic dziwnego, że producenci zdecydowali się przygotować dla swoich widzów coś nowego. Chodzi o specjalną edycję show. Poznajcie szczegóły. 

Taniec z Gwiazdami - specjalna edycja 

To już dziesiąta edycja tanecznego show w Polsacie. Przypomnijmy, że wcześniej trzynaście edycji ukazało się na antenie TVN. Taniec z Gwiazdami nie traci więc na popularności, a już jesienią po raz kolejny na parkiecie zobaczymy polskie gwiazdy, które będą miały okazję podjąć taneczne wyzwanie. Okazuje się, że oprócz 10. edycji, producenci programu zdecydowali się na zorganizowanie specjalnego sezonu. Jak donosi tygodnik Na Żywo, powstał pomysł nagrania specjalnego wydania, w którym wzięłyby udział najlepsze pary wszystkich dotychczasowych 21. edycji:„Ma to być program składający się z występów najlepszych par wszystkich edycji”, czytamy. 

Jak podaje Na Żywo: „Nie chodzi o zwycięzców, tylko o uczestników budzących największe emocje. Foremniak i Maserak są na pierwszym miejscu. Bez nich to się nie uda”. Faktycznie, 14 lat temu zmagania Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka na tanecznym parkiecie obserwowała cała Polska. Para wzięła udział w 2. edycji programu i dotarła do samego finału wraz z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem. 

Finał 2. edycji Tańca z Gwiazdami oglądała rekordowa liczba widzów, bo aż 7 milionów 743 tysiące! Show cieszyło się jednak ogromną popularnością nie tylko ze względu na bardzo szybko rozwijające się umiejętności taneczne aktorek, ale na ich romanse z tancerzami. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już pod koniec programu tworzyli zakochaną parę i do dziś są małżeństwem, ale Rafał Maserak i Małgorzata Foremniak spotykali się tylko kilka lat. Ich związek był jednak bardzo medialny, wszystko za sprawą różnicy wieku - aktorka jest starsza od tancerza o siedemnaście lat. Para rozstała się w 2009 roku, ale dziś oboje ciepło wspominają wspólne chwile.

Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak,
Fot. PIOTR PORĘBSKI / METALUNA

Mimo to niewielu wróży temu pomysłowi sukces. Okazuje się, że taka idea pojawiła się już trzy lata temu, ale niestety projekt nie wypalił. Pojawiają się komentarze dotyczące formy uczestników - choć wielu celebrytów świetnie radziło sobie wówczas na parkiecie, to od tamtej pory nie kontynuowało tanecznej edukacji. W tej sytuacji wielu ma wątpliwości co do tego, jak po tylu latach przerwy od tańca mogłoby wyglądać takie widowisko... 

Przypomnijmy, że na grono zwycięzców edycji TVN składają się: Olivier Janiak i Kamila Kajak, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska, Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, Anna Guzik i Łukasz Czarnecki, Magdalena Walach i Cezary Olszewski, Agata Kulesza i Stefano Terrazzino, Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk, Anna Mucha i Rafał Maserak, Julia Kamińska i Rafał Maserak, Monika Pyrek i Robert Rowiński, Kacper Kuszewski i Anna Głogowska. 

W dotychczasowych edycjach Tańca z Gwiazdami w Polsacie zwycięzcami zostali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, Anna Karczmarczyk i Jacek Jeszke, Robert Wabich i Hanna Żudziewicz, Natalia Szroeder i Jan Kliment, Beata Tadla i Jan Kliment, Joanna Mazur i Jan Kliment.  

Cichopek i Hakiel, Mucha i Maserak, Kulesza i Terazzino - taniec z gwiazdami
Fot. GrĻbczewski/AKPA, Engelbrecht/AKPA, Palicki/AKPA

Tomasz Gimper Działowy, Natalia Głębocka, Joanna Mazur, Jan Kliment
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?