Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Figurski jest już po ślubie?! Jest komentarz dziennikarza!

Znany prezenter nie był zbyt wylewny...

Rafał Kowalski 17 lipca 2018 09:01
Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Michałowi Figurskiemu i Magdalenie Kasperowicz do ołtarza chyba nie po drodze. Choć mówiło się o tym, że para pobierze się w czerwcu, wydaje się, że zakochani wciąż nie wypowiedzieli słów małżeńskiej przysięgi. Na taki stan rzeczy wskazują najnowsze zdjęcia dziennikarza i jego wybranki, na których żadne z nich nie ma obrączki. A może to tylko celowe wprowadzenie mediów w błąd?

Czy Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz wzięli ślub?

Dziennikarze Twojego Imperium zaczęli się zastanawiać nad tym, czy znany prezenter nie wziął ślubu w tajemnicy! Po pierwsze, Figurski nigdy nie opowiadał wylewnie o swoim nowym związku, więc i ślubną uroczystością nie musiał się chwalić, a po drugie na takie rozwiązanie decyduje się ostatnio coraz więcej gwiazd. Niestety, nawet poproszenie samego zainteresowanego o komentarz nie pomogło w rozwikłaniu zagadki. „Nie będę o tym rozmawiać”, powiedział prezenter w rozmowie z tygodnikiem.

Niejasności w temacie wesela Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz wynikły przede wszystkim przez artykuł jednego z dzienników, którego informator twierdził, że para planuje pobrać się w czerwcu. „Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, twierdził rok temu informator Faktu.

Czy z obrączką na palcu, czy bez niej… Ważne, żeby Michał Figurski i jego wybranka byli szczęśliwi. Mamy nadzieję, że wszystkie plany pary ziszczą się w odpowiednim dla siebie czasie.  

Michał Figurski

Fot. East News

Magdalena Kasperowicz 

Magdalena Kasperowicz na imprezie Harleyada Marzeń 2015
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.