Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Figurski jest już po ślubie?! Jest komentarz dziennikarza!

Znany prezenter nie był zbyt wylewny...

Rafał Kowalski 17 lipca 2018 09:01
Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Michałowi Figurskiemu i Magdalenie Kasperowicz do ołtarza chyba nie po drodze. Choć mówiło się o tym, że para pobierze się w czerwcu, wydaje się, że zakochani wciąż nie wypowiedzieli słów małżeńskiej przysięgi. Na taki stan rzeczy wskazują najnowsze zdjęcia dziennikarza i jego wybranki, na których żadne z nich nie ma obrączki. A może to tylko celowe wprowadzenie mediów w błąd?

Czy Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz wzięli ślub?

Dziennikarze Twojego Imperium zaczęli się zastanawiać nad tym, czy znany prezenter nie wziął ślubu w tajemnicy! Po pierwsze, Figurski nigdy nie opowiadał wylewnie o swoim nowym związku, więc i ślubną uroczystością nie musiał się chwalić, a po drugie na takie rozwiązanie decyduje się ostatnio coraz więcej gwiazd. Niestety, nawet poproszenie samego zainteresowanego o komentarz nie pomogło w rozwikłaniu zagadki. „Nie będę o tym rozmawiać”, powiedział prezenter w rozmowie z tygodnikiem.

Niejasności w temacie wesela Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz wynikły przede wszystkim przez artykuł jednego z dzienników, którego informator twierdził, że para planuje pobrać się w czerwcu. „Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, twierdził rok temu informator Faktu.

Czy z obrączką na palcu, czy bez niej… Ważne, żeby Michał Figurski i jego wybranka byli szczęśliwi. Mamy nadzieję, że wszystkie plany pary ziszczą się w odpowiednim dla siebie czasie.  

Michał Figurski

Fot. East News

Magdalena Kasperowicz 

Magdalena Kasperowicz na imprezie Harleyada Marzeń 2015
Fot. ONS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.