Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Figurski jest już po ślubie?! Jest komentarz dziennikarza!

Znany prezenter nie był zbyt wylewny...

Rafał Kowalski 17 lipca 2018 09:01
Michał Figurski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Michałowi Figurskiemu i Magdalenie Kasperowicz do ołtarza chyba nie po drodze. Choć mówiło się o tym, że para pobierze się w czerwcu, wydaje się, że zakochani wciąż nie wypowiedzieli słów małżeńskiej przysięgi. Na taki stan rzeczy wskazują najnowsze zdjęcia dziennikarza i jego wybranki, na których żadne z nich nie ma obrączki. A może to tylko celowe wprowadzenie mediów w błąd?

Czy Michał Figurski i Magdalena Kasperowicz wzięli ślub?

Dziennikarze Twojego Imperium zaczęli się zastanawiać nad tym, czy znany prezenter nie wziął ślubu w tajemnicy! Po pierwsze, Figurski nigdy nie opowiadał wylewnie o swoim nowym związku, więc i ślubną uroczystością nie musiał się chwalić, a po drugie na takie rozwiązanie decyduje się ostatnio coraz więcej gwiazd. Niestety, nawet poproszenie samego zainteresowanego o komentarz nie pomogło w rozwikłaniu zagadki. „Nie będę o tym rozmawiać”, powiedział prezenter w rozmowie z tygodnikiem.

Niejasności w temacie wesela Michała Figurskiego i Magdaleny Kasperowicz wynikły przede wszystkim przez artykuł jednego z dzienników, którego informator twierdził, że para planuje pobrać się w czerwcu. „Michał nie jest już imprezowiczem jak kiedyś i można się spodziewać, że uroczystość odbędzie się w kameralnym gronie wśród najbliższych osób. On ciągle podkreśla, że lubi domowe zacisze i spokojne popołudnia z ukochaną, żadne bale już mu nie głowie”, twierdził rok temu informator Faktu.

Czy z obrączką na palcu, czy bez niej… Ważne, żeby Michał Figurski i jego wybranka byli szczęśliwi. Mamy nadzieję, że wszystkie plany pary ziszczą się w odpowiednim dla siebie czasie.  

Michał Figurski

Fot. East News

Magdalena Kasperowicz 

Magdalena Kasperowicz na imprezie Harleyada Marzeń 2015
Fot. ONS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.