Nawet pan młody zaliczył wpadkę!

Gabriela Czernecka 13 października 2018 08:57

Ślub księżniczki Eugenii, który odbył się 12. października 2018 roku, obfitował we wspaniałe momenty pełne wzruszeń. Nie obyło się jednak wówczas bez wpadek, którą zaliczył nawet pan młody, czyli Jack Brooksbank! Kate i William naruszyli królewski protokół, a jedna z dziewczynek z orszaku stała się gwiazdą internetu. Na uroczystości zabrakło księżnej Camilli, ale także księcia Louisa. Jest jeszcze wiele innych momentów, które mogliście wedy przeoczyć. Jakie? Zobaczcie sami!  

1/15
ślub księżniczki Eugenii, ceremonia
Copyright @Jonathan Brady/Press Association/East News
1/15

Ślub księżniczki Eugenii: Jack Brooksbank do kaplicy św. Jerzego wszedł w okularach, ale gdy tylko u jego boku stanęła księżniczka zdjął je i podał drużbie.

2/15
Ślub księżniczki Eugenii: królowa Elżbieta II i książę Filip
Copyright @ALASTAIR GRANT/AFP/East News
2/15

Ślub księżniczki Eugenii: podobno stan zdrowia księcia Filipa nie pozwalał mu już wówczas na udział w wielkich wydarzeniach. Ślubu ukochanej wnuczki nie mógł jednak odpuścić i zrobił wszystko, by się na nim pojawić.

3/15
Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, ślub Eugenii
Copyright @Rex Features/East News
3/15

Ślub księżniczki Eugenii: na zaproszeniach od młodej pary pojawił się cytat Nelsona Mandeli: „W życiu liczy się nie sam fakt tego, że po prostu żyliśmy. Istotną różnicę robi to, co zrobiliśmy dla życia innych osób”.

4/15
Ślub Eugenii, dzieci
Copyright @YUI MOK/AFP/East News
4/15

Ślub księżniczki Eugenii: panna młoda zażyczyła sobie, by ich wesele wolne był od produktów zawierających plastik, ponieważ księżniczka wspiera wszelkie organizacje charytatywne walczące z zanieczyszczeniem świata przez sztuczne tworzywa.

5/15
Księżna Meghan i Kate na śluie księżniczki Eugenii
Copyright @East News
5/15

Ślub księżniczki Eugenii: książę Harry i księżna Meghan weszli bocznym wejściem, by nie odwracać uwagi od panny młodej. Podobnie było w przypadku Kate i Williama.

6/15
Suknia ślubna księżniczki Eugenii 	Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
6/15

Ślub księżniczki Eugenii: suknia ślubna odsłaniała bliznę po operacji kręgosłupa, którą księżniczka przeszła w wieku 12 lat.

7/15
ślub księżniczki Eugenii, ceremonia
Copyright @Jonathan Brady/Press Association/East News
7/15

Ślub księżniczki Eugenii: Jack Brooksbank podobnie, jak książę William przed laty, miał spory problem, by włożyć obrączkę na palec ukochanej! Ta w końcu dyskretnie mu pomogła

8/15
Ślub Eugenii, ślub księżniczki Eugenii, ślub Sarah Ferguson,  ślub księcia Andrzeja
Copyright @East News
8/15

Ślub księżniczki Eugenii: Panna młoda miała podobny bukiet do tego, który w dłoni trzymała jej mama Sarah Ferguson, gdy przed laty brała ślub z księciem Andrzejem

9/15
Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Copyright @Rex Features/East News
9/15

Ślub księżniczki Eugenii: córka Robbie’go Williamsa, Theodora, szła w orszaku ślubnym księżniczki u boku George’a i Charlotte. To się nazywa zaszczyt!

10/15
Chelsy Davy na ślubie Eugenii, księżna Meghan na ślubie Eugenii
Copyright @Rex Features/East News; Getty Images
10/15

Ślub księżniczki Eugenii: księżna Meghan i Chelsy Davy, była dziewczyna Harry’ego pojawiły się w sukienkach w takim samym kolorze, na co uwagę zwrócili fani księżnej Sussex. Faux pas? Nie, ale z pewnością jest to niezręczne…

11/15
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Copyright @Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
11/15

Ślub księżniczki Eugenii: książę Louis, podobnie jak księżna Camilla, nie pojawił się na uroczystości. Trzecie dziecko Kate i Williama zostało w domu pod opieką niani.

12/15
Suknia ślubna księżniczki Eugenii 	Suknia ślubna księżniczki Eugenii
Copyright @East News
12/15

Ślub księżniczki Eugenii: choć nikt nie wiedział, jak będzie wyglądać suknia ślubna Eugenii, ona sama przyznała, że gdy tylko ogłosiła wiadomość o uroczystości, od razu wiedziała, kto zaprojektuje suknię i jak będzie ona wyglądała.

13/15
Ślub Eugenii, dzieci
Copyright @ITV / BEEM/Beem/East News
13/15

Ślub księżniczki Eugenii: Savanah Phillips znów podbiła serca internautów. Dziewczynka, która szła w orszaku ślubnym, po raz kolejny świetnie się bawiła i rozśmieszała pozostałe dzieci.

14/15
Ślub Eugenii:screen
Copyright @Youtube @The Royal Family
14/15

Ślub księżniczki Eugenii: księżna Kate i książę William naruszyli królewski protokół! Para podczas ceremonii niemal cały czas trzymała się za ręce. Dla jednych był to złamany protokół, dla drugich wyraz miłości.

15/15
Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, ślub Eugenii
Copyright @Rex Features/East News
15/15

Ślub księżniczki Eugenii: przyjęcie weselne Eugenii zorganizował Peregrine Armstrong-Jones, który odpowiadał również za organizację ślubu Beckhamów w 1997 roku. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?