O NIEJ JEST GŁOŚNO

Nie wszyscy znajomi Agnieszki Kaczorowskiej zostaną zaproszeni na jej ślub. Dlaczego?

Gwiazda opracowała specjalny plan...

Rafał Kowalski 26 lipca 2018 09:59

Prawie dwa lata po poznaniu i cztery miesiące po zaręczynach Agnieszka Kaczorowska i jej narzeczony Maciej Pela planują ślub! I choć tancerka lubi gdy w jej życiu zawodowym, na parkiecie dużo się dzieje, jej wesele będzie… bardzo skromne! Podobno na liście gości zabraknie też miejsca dla sławnych przyjaciół pary…

Jak będzie wyglądało wesele Agnieszki Kaczorowskiej?

Według doniesień mediów, ślub tancerki i jej ukochanego odbędzie się jeszcze w tym roku. Gdzie? „Agnieszka jest z Warszawy, więc wszystko odbędzie się na obrzeżach stolicy. Nie będzie dużo osób, planowanych jest około 50 gości”, zdradza źródło dziennika Fakt.

Okazuje się, że Agnieszce Kaczorowskiej bardzo zależy na prywatności. Celebrytka nie wyobraża sobie, że jakieś zdjęcia z uroczystości mogłyby przedostać się do sieci. Dlatego tancerka postanowiła nie zapraszać na ślub żadnych gwiazd. „Agnieszka jest zmęczona show-biznesem. Nie raz sparzyła się na znanych ludziach i z nikim z gwiazd już się nie przyjaźni. Nie chce na weselu plotkarzy, którzy mącą. Od kiedy jest z Maćkiem, odcięła się od nich. Zauważyła, że gdy otacza się głównie rodziną, jest szczęśliwsza”, twierdzi informator dziennika.

Doniesienia tabloidu pokrywają się z tym, co Kaczorowska mówiła kilka tygodni temu w rozmowie z Plejadą. „Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma "za". Jest tak, jak ma być. (…) Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu. Ślub to jest prywatny czas i ważne, żeby nie było niezaproszonych gości”, słyszeliśmy niedawno z ust tancerki.

Mamy nadzieję, że wszystkie ślubne plany Agnieszki i Macieja udadzą się bez żadnego problemu. Przyszłym nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.