O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w pięknej przedślubnej sesji zdjęciowej!

Szykuje się ślub roku?

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2018 09:54

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej lada chwila! Właśnie do sieci trafiły piękne przedślubne fotografie tancerki i jej partnera, Macieja Peli. Fotografie wykonał Marek Podolczyński. Zdjęcia są naprawdę wyjątkowe i widać, że para nie może oderwać od siebie oczu. Pojawiły się nawet pytania, że być może Agnieszka Kaczorowska już jest po ślubie! 

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej: zdjęcia zaręczynowe

Kilka tygodni temu na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się wyjątkowe zdjęcie tancerki z ukochanym. Na fotografii nie dało się nie zauważyć pięknego pierścionka zaręczynowego! „Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”, podpisała zdjęcie.

Kim jest narzeczony Agnieszki Kaczorowskiej? To Maciek Pela, instruktor tańca w szkole Kaczorowskiej, znany również m.in. z You Can Dance. Maciej jest również mocno zaangażowany w działalność grupy MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją tanecznych eventów. Tańca miał okazję uczyć się m.in. w USA, Japonii czy Francji.

Para poznała się ponad rok temu, w szkole tańca Agnieszki. Od razu wpadli sobie w oko, a jak podaje Rewia: „Kilka tygodni temu zdecydowali się na ważny krok. Zamieszkali razem. Dzięki temu, chociaż oboje są bardzo zapracowani, mogą spędzać ze sobą dużo czasu”. Zakochani wspólnie spędzają każdą wolną chwilę.

Niedawno jak podawał Fakt, zakochani intensywnie rozpoczęli przygotowania do ślubu. „Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. Zaczynam już powoli interesować się chociażby tematyką sukni ślubnej i sali weselnej. Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!”, zdradziła Agnieszka Kaczorowska. 

Agnieszka Kaczorowska: ślub w tajemnicy?

W rozmowie z Plejadą, dodała: „Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma "za". Jest tak, jak ma być. (…) Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu. Ślub to jest prywatny czas i ważne, żeby nie było niezaproszonych gości”.

Wygląda na to, że para planuje zorganizować ślub w tajemnicy. Niedawno paparazzi podpatrzyli, jak przyszła panna młoda wychodziła z salonu sukni ślubnym. Teraz atmosferę podgrzała sama, publikując niezwykłe zdjęcia na swoim Instagramie zrobione przez... fotografa ślubnego! Zdjęcia są naprawdę nadzwyczajne! 

Niektórzy sugerują, że możliwe iż tancerka jest już po ślubie! Agnieszka Kaczorowska zapowiedziała, że szczegółami podzieli się dopiero po tym wydarzeniu. Pozostaje nam więc jak na razie podziwiać wspaniałe zaręczynowe fotografie i cierpliwie czekać na potwierdzenie informacji, że Agnieszka Kaczorowska już jest po ślubie!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.