O TYM SIĘ MOWI

Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podbije branżę show-biznesu?

Czy Alicja zagrozi pozycji znanej siostry?

Olga Figaszewska 12 września 2018 12:15

Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podobnie jak jej siostra podbije polski show-biznes? Wszystko wskazuje na to, że nic nie stoi jej na przeszkodzie. Właśnie rozpoczyna swoją przygodę z telewizją! Wkrótce będziemy mogli ją podziwiać w nowym serialu TV4, Oko za oko.

Kim jest Alicja Wieniawa?

Alicja Wieniawa dotychczas przyglądała się z boku karierze swojej siostry. Julia bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych i zdobyła sobie sympatię fanów rolami w popularnych produkcjach. Nic dziwnego, że jej piętnastoletnia siostra zdecydowała się spróbować swoich sił w nowym serialu TV4.

Alicja wcieli się w postać Zuzy, córki znanej pani adwokat. To będzie dla niej nie lada wyzwanie. Wątek z jej udziałem będzie dość obszerny. Rozstanie rodziców,  kłótnie z mamą, wagary, nastoletnia miłość... Jej bohaterka będzie przeżywała okres buntu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 3 października!

Czy zrobi wyrośnie na nową gwiazdę show-biznesu? Jest szansa, że zagrozi pozycji znanej siostry? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.