Z ŻYCIA GWIAZD

Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podbije branżę show-biznesu?

Czy Alicja zagrozi pozycji znanej siostry?

Olga Figaszewska 17 sierpnia 2020 09:55

Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podobnie jak jej siostra podbije polski show-biznes? Wszystko wskazuje na to, że nic nie stoi jej na przeszkodzie. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Dwa lata temu mogliśmy ją podziwiać w nowym serialu TV4, Oko za oko. Już niebawem wystąpi w dużej produkcji Polsatu, gdzie wcieli się w jedną z ważniejszych ról! Poznajcie szczegóły.

Kim jest Alicja Wieniawa?

Alicja Wieniawa dotychczas przyglądała się z boku karierze swojej siostry. Julia bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych i zdobyła sobie sympatię fanów rolami w popularnych produkcjach. Nic dziwnego, że jej piętnastoletnia siostra zdecydowała się spróbować swoich sił w serialu TV4.

Alicja wcielała się tam w postać Zuzy, córki znanej pani adwokat. To było dla niej nie lada wyzwanie. Wątek z jej udziałem był dość obszerny. Rozstanie rodziców,  kłótnie z mamą, wagary, nastoletnia miłość... Jej bohaterka będzie przeżywała okres buntu. Pierwszy odcinek został wyemitowany 3 października 2018 roku. Wówczas siostra Julii Wieniawy zapowiadała, że to jedynie przygoda z aktorstwem, a nie plan na przyszłość. Wygląda na to, że zmieniła zdanie, bowiem właśnie pojawiła się u boku siostry na pierwszej wspólnej okładce. Siostry pozują na okładce magazynu Party, który donosi, że Alicja Wieniawa już niebawem wystąpi w dużej produkcji Polsatu, gdzie wcieli się w jedną z ważniejszych ról. Biorąc pod uwagę wpływy Julii Wieniawy i ogromny talent, nie ma wątpliwości, że Alicja już niebawem podbije ścianki.

Czy wyrośnie na nową gwiazdę show-biznesu i zrobi karierę na miarę siostry?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.