Czy Alicja zagrozi pozycji znanej siostry?

Olga Figaszewska 17 sierpnia 2020 09:55

Siostra Julii Wieniawy wychodzi z cienia! Czy podobnie jak jej siostra podbije polski show-biznes? Wszystko wskazuje na to, że nic nie stoi jej na przeszkodzie. Niedawno rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Dwa lata temu mogliśmy ją podziwiać w nowym serialu TV4, Oko za oko. Już niebawem wystąpi w dużej produkcji Polsatu, gdzie wcieli się w jedną z ważniejszych ról! Poznajcie szczegóły.

Kim jest Alicja Wieniawa?

Alicja Wieniawa dotychczas przyglądała się z boku karierze swojej siostry. Julia bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych i zdobyła sobie sympatię fanów rolami w popularnych produkcjach. Nic dziwnego, że jej piętnastoletnia siostra zdecydowała się spróbować swoich sił w serialu TV4.

Alicja wcielała się tam w postać Zuzy, córki znanej pani adwokat. To było dla niej nie lada wyzwanie. Wątek z jej udziałem był dość obszerny. Rozstanie rodziców,  kłótnie z mamą, wagary, nastoletnia miłość... Jej bohaterka będzie przeżywała okres buntu. Pierwszy odcinek został wyemitowany 3 października 2018 roku. Wówczas siostra Julii Wieniawy zapowiadała, że to jedynie przygoda z aktorstwem, a nie plan na przyszłość. Wygląda na to, że zmieniła zdanie, bowiem właśnie pojawiła się u boku siostry na pierwszej wspólnej okładce. Siostry pozują na okładce magazynu Party, który donosi, że Alicja Wieniawa już niebawem wystąpi w dużej produkcji Polsatu, gdzie wcieli się w jedną z ważniejszych ról. Biorąc pod uwagę wpływy Julii Wieniawy i ogromny talent, nie ma wątpliwości, że Alicja już niebawem podbije ścianki.

Czy wyrośnie na nową gwiazdę show-biznesu i zrobi karierę na miarę siostry?  

1/4
Julia Wieniawa-Narkiewicz
Copyright @Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz
1/4

Czy młodsza siostra Julii Wieniawy zagrozi jej pozycji?

2/4
Alicja Wieniawa-Narkiewicz, siostra Julii Wieniawy
Copyright @Instagram/@alicjawieniawa
2/4

Alicja Wieniawa-Narkiewicz wkrótce zadebiutuje w nowym serialu!

3/4
Julia Wieniawa-Narkiewicz
Copyright @Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz
3/4

Chce pójść w ślady słynnej siostry?

4/4
Alicja Wieniawa-Narkiewicz, siostra Julii Wieniawy
Copyright @Instagram/@alicjawieniawa
4/4

Uważasz, że są do siebie podobne?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.