Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk skończyła osiemnaście lat. Siostra Anny Przybylskiej złożyła jej wyjątkowe życzenia!

Jej słowa chwytają za serce

Olga Figaszewska 19 października 2020 13:55
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk skończyła osiemnaście lat. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wkracza w dorosłe życie. Spełnia swoje marzenia, wciąż się rozwija i chciałaby związać swoją przyszłość z aktorstwem. Tak jak mama. ,,Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?",  zdradziła nastolatka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w VIVIE. W dniu urodzin Agnieszka Kubera złożyła siostrzenicy wyjątkowe życzenia. Jej słowa poruszyły internautów.

Siostra Ani Przybylskiej złożyła Oliwi Bieniuk wyjątkowe życzenia

Czy Oliwia Bieniuk czuje się dorosła? ,,Szczerze? Nie czuję się dorosła, chociaż uważam, że dojrzałam już do pewnych problemów czy sytuacji. Ale ciągle w środku mnie tkwi dziecko, z różnymi pytaniami, na które jeszcze sobie nie odpowiedziało", mówiła niedawno w VIVIE! Zapytana przez Krystynę Pytlakowską o to, jaki prezent chciałaby otrzymać na 18. urodziny, odpowiedziała:

,,Najbardziej bym chciała dostać wiadomość, że skończyła się pandemia. Bo jeżeli będzie nadal trwała, a jakoś nie widać jej końca, to zaproszę tylko najbliższych przyjaciół i będziemy świętować w maseczkach". 

Dzień urodzin Oliwia Bieniuk spędziła w gronie najbliższych. W mediach społecznościowych osiemnastolatka podzieliła się relacją z tego wieczoru. O jej urodzinach nie zapomniała także siostra Anny Przybylskiej. Agnieszka Kubera złożyła siostrzenicy życzenia. Opublikowała w sieci fotografię z dzieciństwa Oliwii Bieniuk.

,,Kochana Moja całym ❤ życzymy takiej radości życia jaką miała mama...", napisała Agnieszka Kubera. 

Internauci przyłączyli się do życzeń. Nie kryją swojego wzruszenia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochana Moja całym ❤ życzymy takiej radości życia jaką miała mama...

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, córka Ani Przybylskiej
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.