Shakira, Hiszpania 2015
Fot. Xavi Torrent/WireImage
O tym się mówi

Shakira udostępniła uroczy filmik, na którym gotuje wspólnie z synami. Ależ oni wyrośli!

Milan i Sasha to prawdziwi przystojniacy!

Marta Nawacka 14 września 2021 07:42
Shakira, Hiszpania 2015
Fot. Xavi Torrent/WireImage

Jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop jest szczęśliwą mamą dwóch chłopców. Shakira i Gerard Pique chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami z 8-letnim Milanem i 6-letnim Sashą. Tym razem piosenkarka udostępniła wyjątkowe i zabawne nagranie, na którym wraz z chłopcami zmaga się z porannym smażeniem naleśników. Internauci zwrócili uwagę także na piękną kuchnię artystki.

Shakira – życie prywatne

Poza sukcesami muzycznymi artystce wiedzie się także w życiu prywatnym. Po długoletnim związku z synem prezydenta Argentyny Shakira związała się z dziesięć lat młodszym piłkarzem klubu FC Barcelona. Gerard Pique i artystka poznali się na planie teledysku do piosenki „Waka Waka”, która była hymnem piłkarskich mistrzostw świata w RPA w 2010 roku. Szybko okazało się, że różnica wieku nie stanowi w ich przypadku żadnego problemu, a para stała się nierozłączna. Mają razem dwóch synów: 8-letniego Milana i 6-letniego Sashę.

Czytaj też: Gerard Pique pokazał synów! Ależ oni wyrośli!

Shakira, Milan Pique, Rio de Janeiro, Brazylia, 13.07.2014 rok
Fot. Amin Mohammad Jamali/Getty Images

Shakira, Milan Pique, Rio de Janeiro, Brazylia, 13.07.2014 rok

Shakira, dzieci Shakiry, Milan i Sasha Pique, Barcelona, Hiszpania, 28.11.2015 rok
Fot. David Ramos/Getty Images

Shakira, Milan i Sasha Pique, Barcelona, Hiszpania, 28.11.2015 rok

Shakira z synami
Fot. Shakira/Instagram

Shakira z synami, Shakira/Instagram

Shakira podzieliła się wyjątkowym nagraniem

Ostatnio wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkowym nagraniem, które umieściła na swoim Instagramie. „Dzisiaj naleśnikowa przygoda”, napisała Shakira pod filmikiem, na którym widzimy jej zmagania ze smażeniem naleśników. Artystce towarzyszą synowie, dzielnie wspierając mamę, a Milan bez ogródek stwierdza, że robi ona najlepsze naleśniki na świecie. Niewiarygodne, jak chłopcy już wyrośli! Uwagę fanów przykuła także doskonale widoczna w tle kuchnia piosenkarki. W takim przytulnym wnętrzu wspólne gotowanie to prawdziwa przyjemność!  

Zobacz także: Shakira już tak nie wygląda! Wokalistka wróciła do naturalnego koloru włosów!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.