Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Zmysłowa sesja Anny i Roberta Lewandowskich. Efektowne zdjęcia podbijają sieć

W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy

Ksenia Krasko 16 lutego 2021 07:49
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy rzadko udzielają wspólnych wywiadów, ale każda ich rozmowa z mediami budzi wielkie emocje fanów. Tym razem nie chodzi jednak tylko o słowa, ale i o zdjęcia, jakimi się podzielili. Jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich par opublikowała fotografie, które powstały podczas niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej dla jednego z zagranicznych magazynów. Nastrojowe oświetlenie, ciekawe stroje... Efekt robi wrażenie.

Anna i Robert Lewandowscy w sesji dla magazynu ICON

Robert Lewandowski jest popularny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zawodnik Bayernu Monachium robi wielką karierę w Niemczech, przez co często pojawia się na okładkach miejscowej prasy. Wraz z żoną, Anną Lewandowską, udzielił wywiadu magazynowi ICON. Para wzięła też udział w przepięknej sesji zdjęciowej.

Fotografie, które trafiły do magazynu, pojawiły się między innymi na Instagramie Anny Lewandowskiej. Trzeba przyznać, że to zupełnie nowe wcielenie lubianej pary. Sesja utrzymana jest w mrocznym, intymnym klimacie, dlatego dominują ciemne kolory. Internauci zwrócili też uwagę na nietypowe stroje i dodatki.

„Para, która jest własnym polem siłowym i pomimo wszystkich doradców, trenerów i asystentów, polega na sobie”, pisze o małżonkach magazyn ICON. „Dzisiaj wszyscy szukają doskonałości, ale ona nie istnieje w prawdziwym życiu. Jeśli chcemy osiągnąć nowe cele, musimy docenić to, co już osiągnęliśmy. To, że się rozwijamy, powinno dawać nam satysfakcję, a nie wywierać na nas presji”, brzmi zapowiedź wywiadu.

Autorem fotografii, które podbijają sieć, jest Andreas Mühe. Fani przyznają, że bardzo im się podobają, być może właśnie dlatego, że są nieco inne. Komplementują nie tylko urodę Anny Lewandowskiej, ale i świetną formę „Lewego”, który pozuje bez koszulki.

Jak Wam się podoba ta sesja zdjęciowa? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?