Sąsiedzi o Agnieszce Kotulance i jej walce z nałogiem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Agnieszki Kotulanki?

„Przed Bożym Narodzeniem mówiła, że znów chce się jej żyć”

Konrad Szczęsny 27 lutego 2018 10:30
Sąsiedzi o Agnieszce Kotulance i jej walce z nałogiem
Fot. East News

Wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła w miniony weekend polskimi mediami. Aktorka znana z telenoweli Klan zmagała się od kilku lat z alkoholizmem, jednak wydawało się, że w ostatnich miesiącach dzielnie walczy o powrót do normalności. Miała jej w tym pomóc nie tylko terapia, lecz także wsparcie najbliższych. Niestety, aktorka zmarła we wtorek, 20 lutego 2018 roku.

Andrzej Grabarczyk i sąsiedzi wspominają Agnieszkę Kotulankę

Okazuje się, że w ostatnich miesiącach życia, wbrew pozorom, serialowa Krystyna Lubicz nie unikała kontaktu z ludźmi. Wręcz przeciwnie! Szczegóły ich intymnego spotkania zdradził jeden z aktorów, z którymi występowała w telenoweli TVP.

„Kilka miesięcy temu spotkaliśmy się w Legionowie. Mówiła mi, że postanowiła wyjść z nałogu, bo zrozumiała pewne rzeczy, które wcześniej do niej nie docierały. Leczyła się. Myślałem, że już jest dobrze. Sprawiała dobre wrażenie”, zwierzył się kolega Agnieszki Kotulanki z „Klanu”, Andrzej Grabarczyk w „Fakcie”.

Wersję tę potwierdzają sąsiedzi gwiazdy z warszawskiego Ursynowie. Nie kryją oni przy tym zaskoczenia z powodu jej nagłej śmierci.

„Nie mogę w to uwierzyć. Przecież widzieliśmy, że od wakacji wychodzi na prostą. Przed Bożym Narodzeniem mówiła, że znów chce się jej żyć. Chwaliła się że umyła okna i powiesiła nowe firanki. Cieszyło ją to”, zdradziła  znajoma z bloku aktorki w tabloidzie.

Kaja Paschalska i Paulina Holtz o Agnieszce Kotulance

Serialową mamę pożegnały jej dwie córki ze szklanego ekranu: Kaja Paschalska, grająca Olę, oraz Paulina Holtz, grająca Agnieszkę.

„Mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś, jesteś szczęśliwa. Taką będę Cię pamiętać”, napisała ta pierwsza pod zdjęciem z Agnieszką Kotulanką, które zamieściła na Instagramie.

„Wczoraj, z ogromnym smutkiem, przyjęłam wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał. Agnieszko, wiem że ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały! Do zobaczenia”, podkreśliła na Facebooku Paulina Holtz.

Przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki

Ani sąsiedzi, ani znajomi z planu nie wiedzą, dlaczego Agnieszka Kotulanka zmarła. To rodzina zdecyduje kiedy i czy w ogóle poda tę informację do wiadomości publicznej. Póki co nic na to nie wskazuje. Pogrzeb serialowej Krystyny Lubicz odbędzie się we wtorek, 27 lutego, w jej rodzinnym Legionowie.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.