Sąsiedzi o Agnieszce Kotulance i jej walce z nałogiem
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Agnieszki Kotulanki? „Mówiła, że znów chce się jej żyć”

Tak wspominali aktorkę sąsiedzi i przyjaciele z Klanu

Konrad Szczęsny 20 lutego 2022 13:11
Sąsiedzi o Agnieszce Kotulance i jej walce z nałogiem
Fot. East News

Mija dziś czwarta rocznica śmierci Agnieszki Kotulanki. Aktorka znana z telenoweli Klan przez kilka lat zmagała się z alkoholizmem, jednak wydawało się, że w ostatnich miesiącach życia dzielnie walczy o powrót do normalności. Miała jej w tym pomóc nie tylko terapia, lecz także wsparcie najbliższych. Śmierć aktorki była dla wszystkich szokiem. Serialowa Krystyna Lubicz zmarła 20 lutego 2018 roku.

Tak wspominali aktorkę sąsiedzi i przyjaciele z Klanu

Okazuje się, że w ostatnich miesiącach życia, wbrew pozorom, Agnieszka Kotulanka nie unikała kontaktu z ludźmi. Wręcz przeciwnie! Jeden z aktorów, z którym występowała w telenoweli TVP, podzielił się szczegółami z ich ostatniego spotkania. 

„Kilka miesięcy temu spotkaliśmy się w Legionowie. Mówiła mi, że postanowiła wyjść z nałogu, bo zrozumiała pewne rzeczy, które wcześniej do niej nie docierały. Leczyła się. Myślałem, że już jest dobrze. Sprawiała dobre wrażenie”, zwierzył się kolega Agnieszki Kotulanki z „Klanu”, Andrzej Grabarczyk w „Fakcie”.

Wersję tę potwierdzają sąsiedzi gwiazdy z warszawskiego Ursynowa. Nie kryli oni przy tym zaskoczenia z powodu jej nagłej śmierci.

„Nie mogę w to uwierzyć. Przecież widzieliśmy, że od wakacji wychodzi na prostą. Przed Bożym Narodzeniem mówiła, że znów chce się jej żyć. Chwaliła się, że umyła okna i powiesiła nowe firanki. Cieszyło ją to”, zdradziła znajoma z bloku aktorki w tabloidzie.

Kaja Paschalska i Paulina Holtz o Agnieszce Kotulance

Serialową mamę pożegnały cztery lata temu jej dwie córki ze szklanego ekranu: Kaja Paschalska, grająca Olę oraz Paulina Holtz, grająca Agnieszkę.

„Mam nadzieję, że tam, gdzie teraz jesteś, jesteś szczęśliwa. Taką będę Cię pamiętać”, napisała ta pierwsza pod zdjęciem z Agnieszką Kotulanką, które zamieściła na Instagramie.

„Wczoraj, z ogromnym smutkiem, przyjęłam wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał. Agnieszko, wiem, że ten spektakl, który szykujecie w obłokach, będzie wspaniały! Do zobaczenia”, podkreśliła na Facebooku Paulina Holtz.

Przyczyny śmierci Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat. Tragiczną wiadomość przekazała rodzina aktorki w nekrologu Gazety Wyborczej. Początkowe spekulacje wskazywały na to, że aktorka zmarła z przepicia na marskość wątroby, jednak według późniejszych informacji przyczyną śmierci aktorki był  wylew krwi do mózgu. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.