Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Sara James padła ofiarą hejtu. Wszystko przez... jej kolor skóry. „Nie rozumiem tego, ale ludzie tacy są”

„Miałam problemy i to nie raz. Szczególnie jak zmieniłam szkołę", mówiła

Karol Sowa 5 października 2022 09:57
Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News

Sara James od jakiegoś czasu coraz bardziej zachwyca swoim talentem. Przypomnijmy, że w 2021 roku zajęła drugie miejsce na ,,Eurowizji Junior" oraz udało jej się dojść do finału amerykańskiego ,,Mam talent”. Ostatnio została zaproszona do najnowszego odcinka Kuby Wojewódzkiego. To właśnie tam młoda wokalistka opowiedziała o hejcie oraz przykrych komentarzach, z którymi musiała się mierzyć w szkole. Dlaczego padła ofiarą nieprzyjemnych sformułowań? Jak się okazuje, wszystko przez kolor skóry... 

Sara James padła ofiarą hejtu 

Jak się okazuje, w życiu nie miała łatwo i musiała zmierzyć się z hejtem. Jej rówieśnicy nie szczędzili wobec niej przykrych słów. W programie Kuby Wojewódzkiego 14-latka wróciła pamięcią do przeszłości. „Ludzie zaczynają być troszkę zazdrośni... Pojawia się bezsensowna nienawiść. Strasznie tego nie rozumiem, bo nie jestem taką osobą wobec innych. Dopóki nie znam tej osoby, to po co mam ją oceniać. To nie jest spoko i nigdy nie było. Nie rozumiem tego, ale ludzie tacy są”, mówiła. Dodała również, że każdy z nas powinien edukować się na temat hejtu.  

CZYTAJ TEŻ: Bartosz Gelner szczerze o związku z Magdaleną Cielecką: „Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem"

Sara James
Fot. materiał prasowy / D.Szewczuk

Sara James była prześladowana przez kolor skóry

W pewnym momencie prowadzący zapytał ulubienicę słuchaczy o to czy miała problemy z hejtem. W odpowiedzi mogliśmy usłyszeć: ,,Miałam problemy i to nie raz. Szczególnie jak zmieniłam szkołę, też mniej więcej trochę przez to”, słyszeliśmy. Wtedy Kuba Wojewódzki dopytał: ,,Naprawdę cię prześladowano ze względu na kolor skóry?” Sara James odpowiedziała, że tak i dodała: ,,To jest bez sensu takie zabijanie się od środka. Powinniśmy cieszyć się z tego, kim jesteśmy”, podsumowała. 

My młodej wokalistce życzymy samych cudownych chwil i jeszcze więcej sukcesów. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Odnowili przysięgę małżeńską, wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Tak o miłości mówili Michał i Pola Wiśniewscy

Fot. Steve Granitz/WireImage/GettyImages

TAGI #Sara James

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.