Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Bartosz Gelner szczerze o związku z Magdaleną Cielecką: „Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem"

Aktorka jest od niego starsza o 16 lat 

Karol Sowa 27 kwietnia 2023 14:05
Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023
Fot. VIPHOTO/East News

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner to jedna z tych par, która budzi spore emocje w polskim show-biznesie. Oboje rzadko opowiadają o swojej miłości i starają się chronić prywatność. Od czasu do czasu jednak zdarzają się wyjątki... W jednym z programów Kuby Wojewódzkiego młody artysta postanowił zabrać głos w sprawie relacji, jaka łączy go z aktorką. Nie przebierał w słowach...

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka – historia poznania

Pierwsze informacje na temat ich związku pojawiły się w 2019 roku, gdy do sieci trafiły ich pierwsze wspólne fotografie. Oni jednak nie zamierzali zabierać głosu w tej sprawie i przez długi czas trzymali swoich fanów w niepewności. Dopiero dwa lata później, czyli w 2021 roku, Bartosz Gelner w jednym z wywiadów pierwszy raz opowiedział o miłości do Magdaleny Cieleckiej. Z czasem sama aktorka mówiła, że różnica wieku nie jest dla nich żadnym problemem. Na podobne pytanie odpowiedział też jej partner. 

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Lis skomentował swoje byłe małżeństwa. Zdradził też, czy weźmie trzeci ślub!

Gelner, Cielecka, Kupisz
Fot. Instagram/@kupiszrobert

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023
Fot. VIPHOTO/East News

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka, Uroczysta premiera filmu Pokolenie Ikea, 1.03.2023

Bartosz Gelner szczerze o związku z Magdaleną Cielecką 

W jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego popularny artysta mówił, że wraz ze swoją ukochaną nie zamierzają obnosić się swoimi uczuciami. Nie czują takiej potrzeby. ,,My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby”, słyszeliśmy. Ulubieniec widzów został również zapytany o to, czy nie przeszkadza mu różnica wieku. Gość popularnego show nie ukrywał swoich nerwów i jasno odpowiedział na niekomfortowe pytanie. ,,To jest jakiś absurd ku*wa. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku”, mówił wyraźnie zdenerwowany. Bartosz Gelner opowiedział też o pierwszym spotkaniu Magdaleny Cieleckiej z jego mamą, która była zachwycona nową partnerką syna.  

Zakochanym życzymy wiele miłości i spokoju. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Hubert Urbański przed laty pojawił się w towarzystwie Joanny Majstrak. Oto kulisy tej relacji

Bartek Gelner
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Magdalena Cielecka, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.