Sandra Bullock
Fot. Eastnews
Z ŻYCIA GWIAZD

Sandra Bullock wzięła ślub w tajemnicy?! Tabloid ujawnia szczegóły ceremonii!

Kim jest pan młody?

Gabriela Czernecka 2 maja 2019 13:22
Sandra Bullock
Fot. Eastnews

W życiu uczuciowym Sandry Bullock, w przeciwieństwie do tego zawodowego, jak do tej pory nie działo się najlepiej. Aktorka związana była z wieloma mężczyznami, ale żaden nie zagrzał u jej boku miejsca na dłużej. W 2005 roku wyszła za mąż a Jessego Jamesa i sądzono, że wreszcie odnalazła tego jedynego. Niestety pięć lat później para była już po rozwodzie. Od tamtej pory niewiele wiadomo o partnerach gwiazdy. Od 2015 roku miała spotykać si z fotografem Bryanem Randallem. Okazuje się, że w tajemnicy przed mediami, para zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne tak. Poznajcie szczegóły.

Sandra Bullock wzięła ślub - Szczegóły

Jak donosi magazyn Life&Style Sandra Bullock wzięła ślub! Aktorka stanęła na ślubnym kobiercu u boku Bryana Randalla, z którym spotyka się od 2015 roku. Choć długo ukrywali swój związek i niewielu sądziło, że para zdecyduje się na ślub, zakochani właśnie poczynili kolejny krok w swojej relacji. Tabloid ujawnia szczegóły ceremonii. Impreza miała kosztować ponad 18 tysięcy dolarów!

Uroczystość odbyła się tylko w gronie najbliższych i była dość skromna. Sandra Bullock i Bryan Randall wzięli ślub w ...domu aktorki: „Ślub miał miejsce w domu Sandry, który mieści się w hrabstwie Wyoming w stanie Wirginia. Para zaprosiła tylko kilku bliskich przyjaciół, ich rodziny i dzieci – dwójkę adoptowanych przez Bullock i dorosłą córkę Randalla z poprzedniego małżeństwa”, czytamy.

Suknia ślubna Sandry Bullock była minimalistyczna i bardzo elegancka. Odsłaniała zgrabne ramiona aktorki, które podkreśliły także upięte w luźny kok włosy. Tort dla zakochanych wykonała siostra aktorki, Gesine Bullock-Prado.

Co ciekawe, plotki o ślubie Sandry Bullock pojawiły się już pod koniec 2018 roku. Wówczas aktorka miała powiedzieć tak w Europie, najprawdopodobniej w Austrii. W międzyczasie sugerowano także, że para spodziewa się dziecka, co oficjalnie zdementował wówczas rzecznik prasowy aktorki.

Wygląda na to, że aktorka w końcu zdecydowała się powiedzieć tak. Serdecznie gratulujemy! 

Sandra Bullock ślub

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?