ryszard rynkowski zegna krzysztofa krawczyka
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Ryszard Rynkowski pożegnał Krzysztofa Krawczyka. Zdobył się na piękny gest

Trudno się nie wzruszyć...

Aleksandra Andrzejak 16 kwietnia 2021 06:57
ryszard rynkowski zegna krzysztofa krawczyka
Fot. TRICOLORS/East News

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał miejsce 10 kwietnia. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy i przyjaciele... jednak nie wszyscy. Jeden z jego przyjaciół nie mógł być obecny, dlatego zdobył się na piękny gest. Mowa o Ryszardzie Rynkowskim.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Po przechorowaniu COVID-19 artysta wrócił do domu, żeby spędzić Wielkanoc z rodziną. Jednak jego stan nagle się pogorszył. Mimo natychmiastowego trafienia do placówki medycznej w Łodzi, nie udało się go uratować. 

Msza pogrzebowa odbyła się w archikatedrze św. Stanisława Kostki w Łodzi pod przewodnictwem biskupa Antoniego Długosza. Uroczystość rozpoczęło odśpiewanie pieśni Abba Ojcze przez zespół Siewcy Lednicy.  Fragment Pisma Świętego odczytał wieloletni przyjaciel artysty, Daniel Olbrychski. W archikatedrze byli żona Ewa, adoptowane córki oraz jedyny biologiczny syn artysty Krzysztof Krawczyk Junior. Jednak nie wszyscy jednak mogli pojawić się na pogrzebie.

Zobacz także: Tak żona i córki pożegnały Krzysztofa Krawczyka. Głos zabrał też przyjaciel i manager wokalisty - Andrzej Kosmala

krzysztof krawczyk msza pogrzebowa w lodzi
Fot. Piotr Molecki/East News

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, 10 kwietnia 2021

Ryszard Rynkowski żegna Krzysztofa Krawczyka

Ryszard Rynkowski nie mógł osobiście pożegnać Krzysztofa Krawczyka. Z tego względu artysta zdobył się na wzruszający gest. Zdecydował się na zamówienie specjalnej mszy. Nabożeństwo odbędzie się 4 maja 2021 o godzinie 17:00 w kościele w Brodnicy, czyli tuż obok miejscowości, w której na co dzień mieszka były lider VOX-u. Szczegóły uroczystości nie są znane.

O wydarzeniu na swoim profilu na Facebooku poinformował Andrzej Kosmala. Fani Krzysztofa Krawczyka deklarują w komentarzach udział w nabożeństwie, a także doceniają gest Ryszarda Rynkowskiego. 

Zobacz także: Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka zdradza, jak wyglądało ich małżeństwo

4 maja o godz 17 w kościele w Brodnicy Msza Św. za cudownego Krzysztofa RYSZARD RYNKOWSKI

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Wtorek, 13 kwietnia 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…