Z ŻYCIA GWIAZD

Pan Lotto wziął cichy ślub! Znamy szczegóły uroczystości

Sprawdź, kim jest ukochana 72-letniego Ryszarda Rembiszewskiego

Konrad Szczęsny 31 maja 2019 11:03

Oni udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno! Ryszard Rembiszewski, uwielbiany przez widzów prezenter i aktor, wziął kilka dni temu ślub. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie rodziny i najbliższych pary. Wybranką pana Lotto jest Elżbieta Martinez, długoletnia menadżerka, która w obszernym wywiadzie zdradziła szczegóły wydarzenia.

Elżbieta Martinez o ślubie z Ryszardem Rembiszewskim

Świeżo upieczona żona Ryszarda Rembiszewskiego opowiedziała w rozmowie z serwisem Plejada, jak wyglądały przygotowania do uroczystość oraz same zaślubiny. Stąd wiadomo, że ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze, druhną panny młodej była Monika Janowska, żona Roberta Janowskiego, zaś uroczystość była kameralna i skromna, bo na tym zależało samym zainteresowanym. Po ślubie para i zaproszeni goście wybrali się na uroczystą kolację.

„W tym wieku fajnie tak skromnie, tylko z przyjaciółmi czy świadkami. Niech młodzi robią sobie huczne wesela, a szczęście jest i tak takie samo. Czujemy się świetnie, ale małżeństwo wiele nie zmienia. Jesteśmy ze sobą już od pewnego czasu, ale tak jakoś zmieniło nam się nazewnictwo, bo mówimy do siebie „mąż” i „żona”, stwierdziła szczęśliwa Elżbieta Rembiszewska.

Póki co nie mieli jednak okazji, by zaplanować podróż poślubną, głównie ze względu na zobowiązania zawodowe prezentera.

„Przełożyliśmy podróż poślubną trochę ze względu na zajęcia Ryszarda, które może nie są tak widoczne, ale rzeczywiście jest zajęty tu i ówdzie. Pięć dni to dla nas trochę za krótko. Czekamy na moment, w którym będziemy mogli sobie pozwolić wyjechać na dwa tygodnie. Mąż namawia mnie na dalszą podróż. Myśleliśmy o Karaibach. Może właśnie tam się wybierzemy”, zdradziła.

Elżbieta Martinez o sukni ślubnej i obrączkach

W tym wyjątkowym dniu panna młoda miała na sobie suknię w kolorze brudnego różu. Dlaczego zdecydowała się na taki krok i czy była zadowolona z takiego wyboru?

„Byłam nią zachwycona. Wyszła z projektu i rąk La Metamorphose. Dziewczyny robią przepiękne rzeczy. Moją suknię uszyły w bardzo krótkim czasie. Ubieram się na sportowo, więc trudno mi wybrać sukienkę. Uważam, że była odpowiednia na ten dzień i dla mojego wieku”, podkreśliła w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Przy okazji zwierzyła się, że w trakcie przygotowań państwo młodzi mieli problem z... doborem obrączek!

„Jest tyle tego na rynku. Nie chcieliśmy bardzo ozdobnych. W końcu jednak udało nam się znaleźć bardzo skromne, delikatne i wiążące nas złote obrączki”, wyznała.

Szczęśliwemu małżeństwu serdecznie gratulujemy! Ich wspólne zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.