akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzina księżnej Kate i księcia Williama znów się powiększyła. Dzieci pary są wniebowzięte!

W domu książęcej pary zamieszkał piesek!

Gabriela Czernecka 25 stycznia 2021 12:43
akcja #clapforcarers Kate i William z dziećmi, księżna kate dzieci, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. Screen Instagram

Rodzina księżnej Kate i księcia Williama powiększyła się! W domu książęcej pary CAmbridge poojawił się nowy mieszkaniec, a jest nim szczeniaczek. Piesek jest prezentem, który rodzina książęca otrzymała od brata księżnej, Jamesa Middletona. Jak wygląda piesek i co o nim wiemy? 

Książę William i księżna Kate mają nowego szczeniaka

W domu książęcej pary Cambridge znów jest głośno i radośnie. W listopadzie ubiegłego roku małżeństwo ogłosiło, że odszedł ich ukochany pies Lupo. Ukochany cocker-spaniel szybko stał się pełnoprawnym członkiem rodziny.

Księżna Kate pies Lupo
Fot. Getty Images

Księżna Kate Lupo
Fot. Getty Images

Miał nawet okazję zadebiutować na oficjalnych fotografiach zarówno z okazji pierwszych, ale i trzecich urodzin księcia George’a. Towarzyszył także Kate w sesji dla Vogue’a. Czarny cocker spaniel o imieniu Lupo (wilk w języku włoskim) towarzyszył parze od 2011 roku.

Dołączył do rodziny dzięki Williamowi, który podarował go żonie na jej trzydzieste urodziny. Po pałacu Kesington krąży plotka, że to właśnie Lupo pomógł rodzinie wybrać imię dla najstarszego syna Kate i Williama. Na podłodze para porozrzucała karteczki, na których wypisano męskie imiona, a piesek miał zatrzymać się właśnie przy tej z imieniem „George”. Rodzina królewska słynie ze swojej miłości do zwierząt. Nic więc dziwnego, że książęca para Cambridge jeszcze w ubiegłym roku zdecydowała się na kolejnego, tym razem ośmiomiesięcznego szczeniaczka tej samej rasy. Pieska podarował Kate i Williamowi brat księżnej, James Middleton. „Nowy szczeniaczek jest kochany, a cała rodzina jest nim kompletnie oczarowana”, mówi przyjaciel rodziny w rozmowie z Daily Mail.

 Kate i WIlliam mieli nadzieję, że nowoprzybyły piesek podobnie jak Lupo szybko stanie się częścią rodziny: „Byli zdruzgotani, kiedy Lupo odszedł, ale dostali nowego szczeniaczka chwilę przed śmiercią Lupo. Mieli nadzieję, że młodszy piesek da Lupo towarzystwo i doda mu energii”. Niestety Lupo odszedł w listopadzie po dziewięciu latach. Ubiegłego lata, brat księżnej wyhodował kolejny miot szczeniąt. Jednym z maluchów postanowił podzielić się z siostrą i jej rodziną. Podobno w wyborze szczeniaczka pomagali rodzicom książę George i księżniczka Charlotte. Nowy członek rodziny na zdjęciu pozuje z narzeczoną Jamesa Middletona - trzeci piesek licząc od lewej. Uroczy, prawda?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.