Meghan Markle z mamą, Doria Ragland
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzice Meghan Markle jednak zjawią się na jej ślubie? Znamy prawdę!

Nie jest tajemnicą, że rodzinne relacje są skomplikowane...

Weronika Kostyra 10 maja 2018 10:00
Meghan Markle z mamą, Doria Ragland
Fot. East News

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle już za kilka dni, 19 maja 2018 roku. Emocje związane z tym wydarzeniem narastają z każdym kolejnym dniem, na jaw wychodzą też nowe fakty. Niemal od momentu zaręczyn zastanawiano się czy rodzina narzeczonej księcia Harry’ego będzie uczestniczyć w ceremonii. Nie jest tajemnicą, że relacje amerykańskiej aktorki z jej bliskimi są skomplikowane. Rodzice Meghan rozwiedli się, kiedy miała ona sześć lat. Mimo że Meghan zapewnia, że jest blisko z rodziną, jej przyrodnie rodzeństwo nie raz informowało media, że siostra nie utrzymuje z nimi kontaktu oraz nie jest naprawdę osobą na jaką się kreuje. Ma o tym świadczyć fakt, że rodzina nie została zaproszona na ślub. Jaka jest prawda?

Rodzice Meghan Markle będą na jej ślubie?

 „Rodzina Markle nie może się doczekać, aż dostanie zaproszenia. Nie dostaliśmy jeszcze żadnego. Czekamy. Mam nadzieję, że Londyn jest przystosowany do ludzi na wózku”, napisała niedawno starsza siostra Meghan Markle, Samantha Grant. Kobieta od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Także Thomas Markle Jr., jej przyrodni brat niezbyt pochlebnie publicznie wyrażał się o Meghan. Według plotek aktorka z tego powodu miała nie zaprosić nawet ojca. Wiadomo już, że to nieprawda. Oboje rodzice narzeczonej Harry’ego, Doris Margland i Tom Markle, przyjadą do Londynu na uroczystość. Mama będzie nawet odgrywać szczególną rolę – poprowadzi pannę młodą do ołtarza. Tradycyjnie tę rolę powinien pełnić ojciec, jednak w tym przypadku Meghan zależało na tym, by uhonorować mamę. „Rankiem pani Ragland wybierze się z panną Markle do zamku. Pan Markle poprowadzi córkę do ołtarza. Panna Markle jest zachwycona i szczęśliwa”, napisano w oficjalnym oświadczeniu.

Tom Markle mimo to jest bardzo przejęty królewskim ślubem córki i gruntownie się do niego przygotowuje, co skrupulatnie dokumentują paparazzi. Był widziany na przymiarkach u krawca w Meksyku. Przyłapano go także o czytaniu książek i artykułów o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Z pewnością chce być gotowy na spotkanie z nową rodziną swojej córki, które nastąpi dopiero dzień przed ślubem.

Rodzice Meghan Markle rozwiedli się, gdy miała 6 lat. Tom Markle jest oświetleniowcem planów filmowych. Doria Ragland jest terapeutką i instruktorką jogi. Obojgu zależało na świetlanej przyszłości córki. Wspierali córkę w realizacji marzeń, dbali o jej staranną edukację. Do tej pory utrzymują dobry kontakt. Po ogłoszeniu zaręczyn, wydali wspólne oświadczenie. 

Doria Radlan, Tom Markle, Meghan Markle, rodzice Meghan Markle
Fot. East News

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.