Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Robert Lewandowski szczerze o wychowywaniu córek i o tym, co robi z nimi w wolnej chwili

Do pewnej rzeczy nie dał się jeszcze przekonać...

Karol Sowa 9 kwietnia 2023 07:46
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dla Roberta Lewandowskiego najważniejsza jest rodzina. Gdy wraca z meczów, to właśnie ona jest dla niego azylem i lekiem na całe zło. Słynny piłkarz stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi córeczkami, które są dla niego oczkiem w głowie. W ostatnim wywiadzie reprezentant Polski opowiedział, w co lubi się z nimi bawić. Do pewnej rzeczy nie dał się jeszcze przekonać...

Robert Lewandowski o wychowaniu córek

Robert i Anna Lewandowscy wychowują dwie córeczki — 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. Pociechy są dla rodziców całym światem. Dowodem na to mogą być ostatnie słowa słynnego piłkarza, który opowiedział o tym, w co się bawi z dziećmi. Dodał też, że jest z nich bardzo dumny. W wywiadzie dla Rozmowy Dzień Dobry TVN przyznał, że: „patrzę, jak dorastają, jak działa na nich ta zmiana kultury, zmiana języka, jak się uczą, jak wszystko łapią. Zazdroszczę im tego, że na starcie już mają taką możliwość nauki języków i mówienia w tych językach. Jestem dumny z nich, że tak fajnie się odnajdują, że tak są otwarte", słyszeliśmy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kamil Durczok wzruszył Krystynę Jandę swoim gestem. Pomógł jej, gdy tego potrzebowała

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski o tym, co robi z córkami w wolnej chwili

A co robi z Laurą i Klarą w wolnych chwilach? Bawić, jednak nigdy nie dał się przekonać do jednej rzeczy... „Paznokci nie dałem sobie jeszcze pomalować. Od tego uciekam, ale daję sobie malować twarz, ręce. Już nie mówię o ubraniach, ale przy paznokciach się wstrzymuję. Uczyłem się wiązać warkoczyki, uczyłem się robić kucyki. Jak chcą, to im czeszę włosy", opowiadał. 

Wyznał również, że zawsze chce być przy nich, ponieważ doskonale wie, jak to jest dorastać bez ojca. „Staram się pokazywać moim córkom wzór ojca chyba taki, jaki ja chciałbym mieć. Chciałbym być takim wzorcem, że jak już będę starszy, jak moje dzieci będą miały własne życie, to żeby zawsze chciały do mnie przyjechać, porozmawiać i spędzić ze mną czas", podsumował. 

CZYTAJ TEŻ: Michał Koterski rozlicza się z trudną przeszłością: „W życiu był moment krytyczny, kiedy nie miałem gdzie mieszkać"

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.