Monika Janowska, Robert Janowski, Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021
Fot. Łukasz Kuś
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Janowski odniósł się do plotek na temat swojego małżeństwa. Prezenter rozwiał wszelkie wątpliwości

„Nudnawa z nas para” wyznał w swoim wpisie

Maria Elas 16 listopada 2023 07:50
Monika Janowska, Robert Janowski, Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021
Fot. Łukasz Kuś

Robert Janowski od ponad dekady jest szczęśliwym mężem Moniki Janowskiej. Mimo ich deklaracji, w mediach wciąż pojawiają się plotki na temat kryzysu w ich związku. Muzyk zdecydował się wziąć sprawy w swoje ręce i wyznał, jak wyglądają realia ich małżeństwa. W swojej wypowiedzi nie pozostawił miejsca na żadne niedomówienia. 

Robert i Monika Janowscy są małżeństwem od dziesięciu lat 

Robert Janowski stanął na ślubnym kobiercu z Moniką Głodek 14 września 2013 r. Od tamtego momentu minęło już ponad dziesięć lat. Niedawno para postanowiła odnowić swoją przysięgę małżeńską. Chociaż dla obojga nie był to pierwszy ślub, oboje mają nadzieję, że pozostaną razem do końca. Ich historia nie należy do najłatwiejszych, chociaż wszystko wskazuje na to, że przekorny los od zawsze planował ich związek. 

Okazało się, że Monika Janowska zakochała się w przystojnym wokaliście jeszcze za czasów musicalu „Metro”. W tamtym czasie serce Roberta Janowskiego należało do innej. Kobieta zdecydowała się wyemigrować z kraju. Po latach ich drogi znów się zeszły:  oboje byli już bardzo doświadczeni przez życie i nieudane związki. Tym razem jednak nie odpuścili: swoją miłość przypieczętowali obrączkami. 

Niestety co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje, że w ich związku pojawił się kryzys. Para zdecydowała się odnieść do plotek. Wypowiedź Roberta Janowskiego rozwiała wszelkie wątpliwości...

Zobacz również: Witold Sadowy spędził ponad pół wieku u boku swojego Janka. O jedynej miłości opowiedział tuż po 100. urodzinach

Monika Janowska, Robert Janowski, Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021
Fot. Łukasz Kuś

Monika Janowska, Robert Janowski, Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021

Robert Janowski skomentował plotki na temat jego związku

Chociaż para często pokazuje się razem, a na ich profilach w mediach społecznościowych nie brak ich wspólnych zdjęć, dociekliwi internauci co rusz dopatrują się rzekomego kryzysu w ich małżeństwie. Były prowadzący programu „Jaka to melodia?” zdecydował się rozwiać wszelkie wątpliwości. W akcję zaangażowała go żona: „Chodź sobie narobimy zdjęć na zapas, bo znów mi napiszą, że mamy kryzys, kiedy nic nie publikujesz” miała powiedzieć Monika Janowska. Muzyk bez wahania zgodził się na pomysł żony.

„No to sobie napstrykaliśmy, ale żadne z nas nie pomyślało, aby się przebrać do kolejnych ujęć i trochę poudawać, że to foty z różnych dni. Nie nadajemy się do kłamstwa ani w Social Mediach, ani w życiu. To podobno dobra cecha, chociaż coraz mniej popularna. My się tego trzymamy. Człowiek jest o wiele spokojniejszy, kiedy nie musi pamiętać, która wersja i komu jest sprzedawana. Pogubić się można” przeczytać możemy w opisie opublikowanych fotografii.

W długim wpisie Robert Janowski odniósł się także do wszystkich, którzy nadmiernie interesują się jego życiem prywatnym i doszukują się destabilizacji w jego małżeństwie: „A zainteresowanym odpowiadamy, że kryzysu brak i się, póki co, na żaden nie zanosi. Nudnawa z nas para, taka niemedialna. Ale dobrze nam razem i z tym spokojem w sercu serdecznie Państwa pozdrawiamy” napisał.

Mimo upływu lat para wciąż wygląda na bardzo zakochaną!  

Czytaj także: Katarzyna Frank-Niemczycka zeswatała najstarszego syna z Anną Czartoryską. Od początku kibicowała ich miłości

Monika Janowska, Robert Janowski, Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021
Fot. Łukasz Kuś

Monika i Robert Janowscy, VIVA! 11/2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.