Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Janowski dołącza do grona gwiazd telewizji Polsat. Ujawniono kolejne szczegóły!

Artysta pojawi się w Twoja twarz brzmi znajomo. Za kogo?

Olga Figaszewska 24 maja 2022 16:52
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

To niezwykła niespodzianka dla fanów Roberta Janowskiego. Kilka dni temu podaliśmy, że popularny prezenter będzie współprowadził wyjątkowe wydarzenie – koncert Polsatu i Fundacji Polsat. Wiemy, kto pojawi się na scenie. To jednak nie koniec niespodzianek...

Robert Janowski będzie współprowadził wyjątkowy koncert

Cieszy się ogromną sympatią widzów. Robert Janowski zgromadził rzeszę fanów, którzy doceniają jego wiedzę, talent i umiejętności. Piosenkarz i prezenter był kojarzony przede wszystkim z programem Jaka to melodia. Rozstał się z formatem w 2018 roku po 21 latach prowadzenia teleturnieju.

Potem rzadko pojawiał się na ekranie. Wystąpił w roli gospodarza Aż chce się żyć, a w 2019 roku programu Gra muzyka. Cały czas się rozwija, spełnia na scenie - koncertuje, prowadzi wydarzenia. Artysta pod koniec 2021 roku wygrał edycję popularnego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Robert Janowski zachwycił widzów umiejętnościami, wokalem i osobowością. Niedawno pojawił się w 16. edycji programu, ale tym razem w zupełnie innym wydaniu –  gościnnie w roli jurora. Teraz przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwanie!

Zobacz też: Zawsze stoją za sobą murem. Oto niezwykła historia miłości Moniki i Roberta Janowskich

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Robert Janowski w sesji VIVY!, 2012

Robert Janowski wkrótce pojawi się na scenie jako współprowadzący koncertu Polsatu i Fundacji Polsat. Wydarzenie jest organizowane z okazji Dnia Dziecka i odbędzie się już 29 maja w Skierniewicach. Nie zabraknie plejady gwiazd. Artyści pojawią się na scenie razem ze swoimi pociechami. Zachwycą nas m.in.: Michał Wiśniewski, Justyna Steczkowska czy Robert Gawliński.  

Zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo. Dołącza Robert Janowski

Czy prezenter zwiąże się ze stacją Polsat na dłużej? Jak podawał kilka dni temu Press, menagerka wokalisty, Monika Janowska wyznała, że piosenkarzowi zaproponowano prowadzenie koncertu. Na scenie pojawi się również jako wykonawca. „Jak dodaje menedżerka, na razie nie ustalono, czy współpraca z Polsatem będzie kontynuowana przy innych projektach”, informuje czytaliśmy.

Dziś według Pudelka jasne jest też, że muzyk i prezenter zasiądzie w jury show Twoja twarz brzmi znajomo. Według informacji serwisu zastąpi Krzysztofa Cugowskiego, który po jednej edycji pożegna się z programem. Dobra zmiana?

Robertowi Janowskiemu życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Źródło: Press, Pudelek 

Czytaj też: Zasłabnięcie, zatrucie... Zaręczyny Roberta i Moniki Janowskich aż dwa razy się nie udały. Co się stało?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.