Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Janowski odchodzi z „Jaka to melodia”?!

Prowadzący wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie!

VIVA! 10 sierpnia 2018 21:15
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

To prawdziwy cios dla fanów. Robert Janowski postanowił odejść z programu Jaka to melodia po 21 latach. Prowadzący wydał oficjalne oświadczenie, by raz na zawsze uciąć wszystkie spekulacje!

Oświadczenie Roberta Janowskiego: odchodzi z programu Jaka to melodia?

Przypomnijmy, że niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że prezes TVP, Jacek Kurski zamierza zmienić formułę programu. Na to nie zgadzał się Robert Janowski, który od początku istnienia Jakiej to melodii jest jej gospodarzem. Nie chciał podpisać umowy dotyczącej prowadzenia kolejnych odcinków. Menedżerka prezentera, Monika Janowska potwierdziła, że Robert Janowski nie mógł się podpisać pod projektem, który odbiega jakością od dotychczasowego poziomu programu.

Teraz na oficjalnym profilu prezentera na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie. A w nim Robert Janowski podziękował wszystkim za dobre słowo i pozytywne wiadomości.

„Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje "droższe pieniędzy". Dziękuję, że byliście ze mną i z programem "Jaka to Melodia?" przez te wszystkie lata. "Stuknęło" nam 21”, napisał Robert Janowski. 

Ale to nie wszystko. Prowadzący odwołał się do artykułu zamieszczonego przez Super Express. Dziennik zarzucał określił uczestników produkcji "sektą", a produkcji zarzucił, że oszukuje telewidzów. Gospodarz Jakiej to melodii podkreślił, że to zawodnicy pełnią najważniejszą rolę w programie, a nie on sam! 

„Nigdy nie byłem w programie najważniejszy. Zawsze, powtarzam, ZAWSZE liczyli się przede wszystkim nasi goście, zwodnicy i widzowie. I nic się nie zmieniło. Jesteście najlepsi. Bez WAS nie byłoby "Melodii". To dzięki Wam "JTM?" otrzymało tytuł "Najlepszego Programu Rozrywkowego". To dzięki WAM TVP1 uzyskała pozycję lidera rynku wśród wszystkich widzów. W imieniu Media Corporation, byłego już producenta teleturnieju, i swoim, serdecznie Wam za to dziękuję”, dodał. 

Robert Janowski podkreślił, że pojawi się jeszcze w dziesięciu odcinkach programu. 

„Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 - oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam. Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim. Do usłyszenia”, zakończył. 

Wyobrażacie sobie Jaką to melodie bez Roberta Janowskiego?!  


Robert Janowski, VIVA!
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.