Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub!

Ceremonię połączono z innym ważnym wydarzeniem!

Ksenia Krasko 8 września 2019 15:54
Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub! Założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju, znany szerszej publiczności z roli Prezesa w Uchu Prezesa, i jego piękna żona zdecydowali się na romantyczną ceremonię w kościele na Starym Mieście, w otoczeniu przyjaciół. Świętowano nie tylko szczęście państwa młodych – w tym samym czasie ochrzczono córeczkę pary, Malinę.

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub

Robert Górski poznał Monikę Sobień podczas wywiadu – dziennikarka prowadzi portal WeMen. Po jakimś czasie coraz częściej widywano ich razem, a kilka miesięcy temu para ogłosiła, że na świat przyszła ich córeczka Malina. 

Robert Górski stroni od ujawniania szczegółów życia prywatnego. „Prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć…”, wyznał podczas rozmowy z Super Expressem. „Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem”, dodał.

To pierwszy ślub Roberta Górskiego. Wcześniej związany był z reżyserką i producentką widowisk kabaretowych, Beatą Harasimowicz, a także graficzką Katarzyną Osipowicz – razem wychowują syna Antka.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?