Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub!

Ceremonię połączono z innym ważnym wydarzeniem!

Ksenia Krasko 8 września 2019 15:54
Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub! Założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju, znany szerszej publiczności z roli Prezesa w Uchu Prezesa, i jego piękna żona zdecydowali się na romantyczną ceremonię w kościele na Starym Mieście, w otoczeniu przyjaciół. Świętowano nie tylko szczęście państwa młodych – w tym samym czasie ochrzczono córeczkę pary, Malinę.

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub

Robert Górski poznał Monikę Sobień podczas wywiadu – dziennikarka prowadzi portal WeMen. Po jakimś czasie coraz częściej widywano ich razem, a kilka miesięcy temu para ogłosiła, że na świat przyszła ich córeczka Malina. 

Robert Górski stroni od ujawniania szczegółów życia prywatnego. „Prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć…”, wyznał podczas rozmowy z Super Expressem. „Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem”, dodał.

To pierwszy ślub Roberta Górskiego. Wcześniej związany był z reżyserką i producentką widowisk kabaretowych, Beatą Harasimowicz, a także graficzką Katarzyną Osipowicz – razem wychowują syna Antka.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!