Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub!

Ceremonię połączono z innym ważnym wydarzeniem!

Ksenia Krasko 8 września 2019 15:54
Robert Górski został ojcem
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub! Założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju, znany szerszej publiczności z roli Prezesa w Uchu Prezesa, i jego piękna żona zdecydowali się na romantyczną ceremonię w kościele na Starym Mieście, w otoczeniu przyjaciół. Świętowano nie tylko szczęście państwa młodych – w tym samym czasie ochrzczono córeczkę pary, Malinę.

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub

Robert Górski poznał Monikę Sobień podczas wywiadu – dziennikarka prowadzi portal WeMen. Po jakimś czasie coraz częściej widywano ich razem, a kilka miesięcy temu para ogłosiła, że na świat przyszła ich córeczka Malina. 

Robert Górski stroni od ujawniania szczegółów życia prywatnego. „Prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć…”, wyznał podczas rozmowy z Super Expressem. „Bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem”, dodał.

To pierwszy ślub Roberta Górskiego. Wcześniej związany był z reżyserką i producentką widowisk kabaretowych, Beatą Harasimowicz, a także graficzką Katarzyną Osipowicz – razem wychowują syna Antka.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.