o nim jest głośno

Richard Gere bierze ślub z Alejandą Silvą. Między parą jest 33 lata różnicy

Para jest ze sobą 3 lata. Pasują do siebie?

Monika Katarzyna Krupska 16 kwietnia 2018 14:01

Poznaliśmy go w Amerykańskim żigolaku, Królu Dawidzie czy Bez litości. Jednak dopiero rola Edwarda w Pretty Woman przyniosła mu hollywodzką sławę. Dziś Richard Gere gra w jednej lub dwóch produkcjach w ciągu roku. 68-letniego aktora ostatnio mogliśmy zobaczyć w filmie pt. Kolacja. 

Życie miłosne Richarda Gere jest bardzo.. intensywne. Aktor spotykał się między innymi z modelką Tiną Chow, piosenkarką Barbarą Streisand, czy amerykańską aktorką Kim Basinger. Gdy w lipcu 1987 Gere poznał modelkę Cindy Crawford serca milionów fanek stanęły. Małżeństwo nie trwało jednak długo i po rozwodzie, jak i w trakcie aktor szukał miłości wśród koleżanek z branży.

Wielokrotnie nagradzany Richard Gere ostatnio był związany z Carey Lowell, z którą doczekał się syna. Para rozwiodła się po 14 latach małżeństwa w 2016 roku. Aktor nie czekał długo z samotnością i od razu zaczął spotykać się z hiszpańską pięknością - Alejandą Silvą. Teraz po blisko trzech latach związku para oświadczyła, że ma zamiar wziąć ślub! 

I choć nikogo nie dziwi kolejne małżeństwo w życiu aktora, to zastanawia już wiek wybranki. Alejandra ma bowiem 35 lat, czyli między narzeczonymi jest 33 lata różnicy. Jak donosi hiszpańska gazeta ABC ślub ma odbyć się już za ok. 3 tygodnie - 5 maja w Waszyngtonie. 

Nie wiadomo, jak ma wyglądać impreza, ale gdy w ubiegłym roku Gere mówił o ślubie, to wyznał, że z Alejandrą myślą o imprezie, a nie oficjalnym zalegalizowaniu związku. 

Pasują do siebie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.