Katarzyna Dowbor z córką, Katarzyna Dowbor, VIVA! lipiec 2015, main topic
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Katarzyny Dowbor wyprowadzi się z Polski! „Nigdy nie sądziłam, że będę tak przeżywać ten wyjazd’’

Damian Duda 14 lutego 2018 08:55
Katarzyna Dowbor z córką, Katarzyna Dowbor, VIVA! lipiec 2015, main topic
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

 

W życiu Katarzyny Dowbor szykują się spore zmiany! Obecnie córka prezenterki jest w jej życiu obecna niemal codziennie. Jednak za kilka miesięcy wszystko się zmieni. Bowiem Marysia planuje wyprowadzić się z... Polski!

 

Zobacz też: „Stara się do wszystkiego dojść sam’’. Maciej Dowbor nie chce pracować ze swoją mamą?

Córka Katarzyny Dowbor — studia

W tym roku córka Katarzyny Dowbor będzie zdawać maturę. Marysia chce kontynuować edukacje, stąd pomysł... na studia zagranicą! Co będzie studiować córka Katarzyny Dowbor? „Aplikowała na uczelnię w Londynie, na kierunek o sztucznej inteligencji — kognitywistykę. Dostała się’’, podkreśliła prezenterka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!. Wyjazd córki nie jest dla Katarzyny Dowbor czymś łatwym. „Nigdy nie sądziłam, że będę tak przeżywać ten wyjazd’’, dodaje gwiazda.

 

„Sądziłam, że mam tyle zajęć, nie grozi mi więc syndrom opustoszałego gniazda. Gdy Maciek – mój starszy syn – wyprowadzał się z domu, byłam nawet zadowolona, że zmierza ku samodzielności. Ale byłam wtedy dużo młodsza. Z wiekiem chyba zrobiłam się nadopiekuńczą matką. Może taka jest kolej rzeczy? Może znalazłam się na takim etapie życia, kiedy o wiele bardziej przejmuję się bliskimi? I jestem dla nich o wiele bardziej wyrozumiała’’, skwitowała Dowbor.

 

Kilka dni temu Katarzyna Dowbor po raz drugi została babcią. W rozmowie z mediami przyznała, że w związku z tym znajdzie dla siebie nowe zajęcie. „Skupię się na wnukach, mam też psy i konie’’, dodaje.

 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor: „Jestem człowiekiem wsi. Warszawa mnie męczy’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Skupię się na wnukach, mam też psy i konie

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-rewolucja-w-zyciu-katarzyny-dowbor,nId,2521387#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
"Skupię się na wnukach, mam też psy i konie" – śmieje się Kasia. 

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-rewolucja-w-zyciu-katarzyny-dowbor,nId,2521387#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.