Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, VIVA!, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

„Stara się do wszystkiego dojść sam’’. Maciej Dowbor nie chce pracować ze swoją mamą?

Damian Duda 2 lutego 2018 14:00
Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, VIVA!, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, Iza Grzybowska

 

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor wystąpią razem w programie? Nie jest tajemnicą, że oboje dostali propozycje wzięcia udziału w kulinarnym show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’. Niestety, jak donoszą media, syn Katarzyny Dowbor nie zdecydował się na wspólny udział w programie ze swoją mamą. Dlaczego?

 

Zobacz też: Na co dzień odnawia domy innych, a jak wyglądają jej cztery kąty? Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Dowbor! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor w show Polsatu?

Klan Dowborów w show-biznesie jest jednym z najprężniej działających. Zarówno Katarzyna Dowbor, jak i jej syn, Maciej, są obecnie związani z Polsatem. A programy, które prowadzą, biją rekordy popularności. Mowa przede wszystkim o show, które odmieniło życie setek osób w całej Polsce, czyli „Nasz nowy dom’’. To dzięki niemu Katarzyna Dowbor powróciła na szczyt popularności. „Przymierzono do tego programu kilkanaście osób, a ja byłam najstarsza. Ale zdecydowano się na mnie, bo miało tu znaczenie moje doświadczenie życiowe’’, wyznała gwiazda w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!.

 

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor dostali propozycję udziału w show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’. Nikt nie miał wątpliwości, bez problemu poradzą sobie w kulinarnym show. Niestety, prezenter nie zdecydował się na wspólny udział w programie ze swoją mamą. Powód? Do wszystkiego chce dojść sam. 

 

„Szefostwo zaproponowało pani Katarzynie i Maćkowi, by wzięli udział, jako gwiazdy, w nowej edycji programu »Top Chef«. Ona była chętna, jednak Maciek stanowczo się sprzeciwił. Szkoda, bo to byłoby ciekawe dla widzów... Maciek nie chce, by ludzie wciąż go z nią kojarzyli i uważali, że całą karierę właśnie jej zawdzięcza. Stara się do wszystkiego dojść sam’’, twierdzi informator „Rewii’’.

 

Uważacie, że udział prezentera w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’ zaszkodziłby jego karierze?

 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

 

 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor o programie „Nasz nowy dom’’: „To marzenie każdego dziennikarza’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.