rafal maslak plec drugiego dziecka
Fot. TRICOLORS / East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Rafał Maślak z żoną Kamilą zdradzili płeć dziecka. Zrobili to w nieoczywisty sposób!

Chłopiec czy dziewczynka?

Aleksandra Andrzejak 17 maja 2021 19:12
rafal maslak plec drugiego dziecka
Fot. TRICOLORS / East News

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem! Radosną nowiną podzielił się z fanami za pośrednictwem social mediów. Teraz w podobny sposób zdradził płeć dziecka.

Rafał Maślak zostanie ojcem

Rafał Maślak aktywnie działa w social mediach. To właśnie na swoim profilu na Instagramie podzielił się z fanami informacją, że po raz drugi zostanie ojcem. Model opublikował film, na którym bawi się z synkiem - Maksem. Uwagę przykuwa jednak żona Rafała Maślaka, która pojawia się w wideo i trudno nie zauważyć jej ciążowych krągłości. „Będzie nas więcej... ❤️❤️❤️❤️”, podpisał nagranie.

kamila rafal dziecko plec
Fot. Piotr Molecki/East News

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń, 2020

Zobacz także: Koszmarne wakacje Rafała Maślaka. Problemy zaczęły się już na lotnisku

Rafał Maślak zdradził płeć drugiego dziecka

W podobny sposób Rafał Maślak zdradził płeć drugiego dziecka. Kamila podczas wizyty u lekarza poprosiła go o zapisanie na kartce płci dziecka. Ginekolog kartkę zakleił. Kamila przekazała ją swojej przyjaciółce. Para spotkała się ze znajomymi i podczas wspólnego pikniku przebili wielki balon ze znakiem zapytania. Na szczęśliwych rodziców wystrzeliło różowe konfetti symbolizując płeć. Będzie dziewczynka! Całe nagranie można obejrzeć na kanale YouTube Rafał Maślaka. 

Zobacz także: Rafał Maślak pokazał wspólne zdjęcie z tatą. Wyglądają jak bracia! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?