EN_00907571_0594, Radosław Majdan, Sylwia Majdan, 20.06.1998
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan wspomina pierwsze małżeństwo: „Byłem wtedy niedojrzały”

Co mówi o byłej żonie?

Olga Figaszewska 22 maja 2023 08:51
EN_00907571_0594, Radosław Majdan, Sylwia Majdan, 20.06.1998
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER/EAST NEWS

Dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Wspólnie z Małgorzatą Rozenek-Majdan kroczy przez życie. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie i kolekcjonuje wspomnienia. Radosław Majdan w jednym z ostatnich wywiadów komentator i ekspert telewizyjny  wrócił wspomnieniami do swojego pierwszego małżeństwa. Nie każdy pamięta, że sportowiec był związany z projektantką mody, Sylwią Majdan. Jak układała się ich relacja?

Radosław Majdan o pierwszej żonie, Sylwii Majdan

Radosław Majdan spełnia się zawodowo i w życiu osobistym. Najważniejsza jest dla niego rodzina. Były piłkarz stworzył kochający dom z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wspólnie wychowują synka Henryka oraz dwójkę pociech z poprzedniego małżeństwa prezenterki: Stanisława i Tadeusza. W sieci możemy oglądać cudowne rodzinne kadry, które zachwycają fanów. Zanim Radosław Majdan związał się z ukochaną, przedtem dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu.

W jednym z wywiadów opowiedział o pierwszym ślubie ze znaną projektantką, Sylwią Majdan (przyp. red. nazwisko panieńskie Koperkiewicz). On – popularny bramkarz, ona – zjawiskowa modelka, Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej. Para  pobrała się 20 czerwca 1998 roku w katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Ich związek przeszedł do historii, ale byli partnerzy rozstali się w szacunku i przyjaźni.

Zobacz też: Pierwsza żona Radosława Majdana to kobieta z pasją! Co dziś robi Sylwia Majdan?

Radosław Majdan i Sylwia Majdan na pokazie  mody Sylwii Majdan oraz Moniki Sabat, Warszawa, 23.11.2012. 

Radosław Majdan, Sylwia Majdan Warszawa, 23.11.2012. Pokaz mody Sylwii Majdan oraz Moniki Sabat
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Do dziś mówią o sobie w samych superlatywach. Sylwia Majdan unika medialnego szumu, buduje dalej swoją markę, a każdą wolną chwilę poświęca najbliższym.

 „Dobra, o pierwszej żonie powiem… Pierwsza żona była ciepłą, wrażliwą osobą, ja byłem wtedy niedojrzały, miałem 25 lat i rozstaliśmy się w bardzo dobrych relacjach. Do dzisiaj, jak się widujemy, to zawsze ze sobą porozmawiamy, mamy duży szacunek. Sylwia ma swoje życie, ja mam swoje. Ona jest projektantką, super się realizuje, a wiem, jak zaczynała, bo byliśmy razem, cieszę się, że była bardzo zdeterminowana. Ma piękny sklep w Szczecinie”, opowiada sportowiec w rozmowie z Żurnalistą.

Radosław Majdan o żonie, Małgorzacie Rozenek-Majdan

Radosław Majdan wspomniał również o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Nie ukrywa, długo szukał miłości. To uczucie i spokój odnalazł u jej boku. Dziś wspólnie kroczą przez życie, będąc dla siebie wsparciem i motywacją. A przeszłość? Radosław Majdan nie rozpamiętuje tego, co było. „Poznając Małgosię, doznając szczęścia, zakładając rodzinę, kompletnie zresetowałem wszystko, co było wcześniej. Gdyby nawet, ktoś mi zrobił krzywdę, to cieszę się, bo jestem tu gdzie jestem, […] jestem szczęśliwy, mam cudownego synka”, dodał w tej samej rozmowie.

Gdy zapytano go o to, czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest o niego zazdrosna, odparł: „Myślę, że tak. Bez prawdziwej miłości nie ma zazdrości. Jeżeli kogoś kochasz, to zazdrość jest zawsze, tylko nie powinna być chorobliwa”.

Sprawdź też: Małgorzata Socha wyprawiła przyjęcie w ogrodzie! U jej boku dobrze znany przystojniak

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, VIVA! 10/2021

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.