Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
DOMY GWIAZD

Małgorzata Socha wyprawiła przyjęcie w ogrodzie! U jej boku dobrze znany przystojniak

Ten widok zapiera dech. Jest wprost bajkowy!

Konrad Szczęsny 22 maja 2023 07:44
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Kobieta, która z powodzeniem godzi wiele ról. Małgorzata Socha od zawsze podkreśla, że jest przede wszystkim matką trójki dzieci, żoną, a dopiero póżniej aktorką. Co jakiś czas za pośrednictwem mediów społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Tym razem opublikowała zdjęcia z przyjęcia, która zorganizowała w swoim bajkowym ogrodzie. Efekt? Co najmniej powalający!

Ogród Małgorzaty Sochy. Przestronnie i bajkowo

9-letnia Zosia, 6-letnia Basia i 4-letni Staś są jej oczkiem w głowie. Małgorzata Socha jest z nich bardzo dumna i deklaruje w wywiadach, że robi wszystko, by zbudować z dziećmi relację przyjacielską. Troszczy się o nie, często rozmawiają, bardzo szczerze i na różne tematy, również o emocjach.

Nie odkrywam Ameryki: warto zarażać dzieci swoimi pasjami. Robić jak najwięcej rzeczy razem, mieć wspólne sprawy, tematy. Ja zabieram je na narty, mąż, który świetnie pływa – na basen, nad morze. Razem gotujemy, sprzątamy, chodzimy na zakupy, budowanie relacji składa się z małych rzeczy”, zwierzała się w rozmowie z Agnieszką Litorowicz–Siegert dla „Twojego Stylu” w kwietniu 2023 roku.

Dom jest jej azylem, o czym mówiła wielokrotnie. Co jakiś czas zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia jego wnętrz, na przykład przy okazji świąt. Tak również było, gdy jesienią 2022 roku wzięła udział wraz z rodziną w reklamie biżuterii „Apart” – była ona kręcona w ich azylu.

Tym razem Małgorzata Socha opublikowała w sieci zdjęcia z przyjęcia, które wyprawiła w weekend w ogrodzie. Widzimy na nich roześmianą od ucha do ucha aktorkę oraz... projektanta Łukasza Jemioła, prywatnie jej przyjaciela. „Niedzielne gotowanie! Okazuje się, że nie tylko moda zbliża, ale również kuchnia”, podpisała je aktorka.

W kadrze widzimy suto zastawiony stół, grilla oraz ogród. Jest naprawdę przestrony: rosną w nim drzewa, krzewy, zaś trawnik jest perfekcyjnie wypielęgnowany i bardzo intensywnie zielony. 

Czytaj także: Małgorzata Socha czule o mężu i dzieciach: „patrzę na nich i jestem dumna”

Małgorzata Socha o domu. Czy ma gosposię? 

W jednym z wywiadów Małgorzata Socha przyznała, że kiedy tylko ma taką możliwość, uwielbia spędzać czas w domu i poświęcać się codziennym obowiązkom, takim jak sprzątanie czy gotowanie. 

To mi przynosi wielką przyjemność. Lubię gotować, uwielbiam piec. Weekendy są takim momentem, kiedy rzeczywiście żyję tym domem i to jest bardzo fajne”, zadeklarowała przed kamerą serwisu Jastrząbpost.

Czy ktoś jej pomaga w domowych obowiązkach? Okazuje się, że jedna osoba zajmuje w jej gospodarstwie miejsce szczególne...

„Jako osoba, która pracuje zawodowo, mam taką naszą kochaną nianię, która jest z nami od zawsze, Dominika wspiera mnie i to jest super”, zdradziła Małgorzata Socha.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia aktorki z bliskimi.  

Czytaj także: Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad ćwierć wieku! Oto historia ich miłości

Redakcja poleca

REKLAMA

sss

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.