Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan stanął w obronie swojej rodziny: „Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo…”

To efekt ataku słownego internauty na piłkarza...

Rafał Kowalski 14 lipca 2019 10:54
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan z dwójką synów oraz mężem Radosławem Majdanem wybrali się jak co roku na wycieczkę objazdową po Europie. Aktualnie szczęśliwa rodzina wypoczywa we Francji. Prezenterka regularnie dzieli się z wielbicielami chwilami czasu wolnego. Większość zdjęć i filmów spotyka się z pozytywną reakcją internautów. Niestety ostatnie zdjęcie wywołało w komentarzach niepotrzebne poruszenie.

Radosław Majdan o relacji z synami żony

Prezenterka opublikowała w sieci fotografię, na której Radosław Majdan wygłupia się w wodzie z jednym z jej synów. Panowie czule się przytulają i wyglądają na szczęśliwych. Obrazek piękny, ale jeden z obserwatorów zadał parze niewygodne pytanie. „A co z oficjalnym tatą, jak to ogląda? Gdzie jego uczucia?”, mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Uwaga nie spodobała się najpierw Małgosi Rozenek-Majdan a potem jej ukochanemu. „A co może czuć ojciec widząc, że jego dziecko jest szczęśliwe? Chyba szczęście prawda?”, napisała dość łagodnie gwiazda TVN. Jej mąż nie był jednak już tak delikatny w dobraniu słów… „Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany, oschły, nieprzyjemny, a może chamski.... Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni maja tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu”, napisał mocno Radosław Majdan na Instagramie.

Odpowiedź piłkarza spotkała się z falą pozytywnego odbioru. Wiele osób wyraziło podziw dla Radosława Majdana, że stanął w obronie swoich bliskich. Mamy nadzieję, że żaden komentarz nie zburzy już spokoju rodziny, która tak rzadko ma czas na wspólny wypoczynek… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…