Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z życia gwiazd

Radosław Majdan na zdjęciu z synkiem. „Klon tatusia”, oceniają fani

Mały Henryk pójdzie w ślady taty?

Marta Nawacka 23 października 2021 10:03
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Synek byłego piłkarza Pogoni Szczecin, Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek niedawno skończył roczek. Mały Henryk jest pierwszym wspólnym dzieckiem pary i trzecim synem prezenterki. Szczęśliwi rodzice nie kryją dumy ze swojej pociechy. Ostatnio piłkarz podzielił się uroczym zdjęciem, na którym pozuje razem z synkiem.

Synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Zakochani w 2016 roku postanowili zalegalizować swój związek. Według mediów Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są dobrym przykładem idealnej pary. Szczęście małżonków powiększyło się w 2020 roku, kiedy na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko, Henryk. Prowadząca „Perfekcyjną panią domu” ma jeszcze dwóch synów z poprzedniego związku.

W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Rozenek wyznała, że ku uciesze Radosława, mały Henryk zaczyna wykazywać zainteresowanie bramką i piłką nożną. „Ku ogromnej radości tatusia, Henryk ma nieprawdopodobny ciąg na bramkę – jak to mówi Radosław. Bardzo lubi piłkę. W ogóle jest dzieckiem, które ewidentnie od początku przede wszystkim lubi samochody. Ale jeśli chodzi o jego aktywność fizyczną, to zdecydowanie piłka, czym napawa mojego męża ogromną radością. Jesteśmy codziennie na placu zabaw, bo Henryk ma bardzo poukładany rytm dnia i te popołudnia to jest takie wyjście z nami na plac zabaw i tam naprawdę on kopie, łapie piłkę”.

„Kiedyś Radzio kopał do niego piłkę, a Henryk ją usilnie cały czas łapał. Więc powiedziałam, że nie wiem, czy to będzie piłka nożna, chyba idzie w kierunku piłki ręcznej albo siatkówki. Radosław do mnie mówi – nie widzisz, że to jest bramkarz. Więc jeżeli chodzi o to, to mój mąż jest bardzo szczęśliwy. Oczywiście, nikt nie będzie robił Henrykowi presji, ale cieszę się, że widzę, że sam odnajduje radość w piłce”, dodała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też: Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczął chodzić! Zobacz czułe wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Radosław Majdan na zdjęciu z synkiem

Przy okazji prawdopodobnie ostatnich ciepłych dni w tym roku, Radosław Majdan udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowym urocze zdjęcie z synkiem. Obaj są na nim ubrani tak samo i pozują w słonecznych okularach. Fotografia od razu zachwyciła fanów, którzy stwierdzili, że panowie wyglądają wspaniale, a mały Henryk to „klon tatusia”. Rzeczywiście synek pary jest bardziej podobny do byłego piłkarza?  

Zobacz także: Zakochani świętują piątą rocznicę ślubu. Przypominamy wyjątkową sesję Małgorzaty i Radosława Majdanów!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.