Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner-Wiśniewska spodobała się Qczajowi? „Przytulał się, głaskał ją po szyi…”

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego zabrała głos

Rafał Kowalski 18 marca 2019 21:48
Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj
Fot. Instagram

Prawie dziewięć lat związku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego rozpadło się z dnia na dzień. Kilka dni po tym, jak partnerka muzyka odpadła z Tańca z gwiazdami, do mediów przedostała się informacja o tym, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Czwarta żona gwiazdora mówiła w mediach, że sama nie zna powodu tej decyzji. Wśród tych, którzy pocieszali Dominikę był między innymi Daniel Qczaj….

Czy Qczaj i Dominika Tajner-Wiśniewska są razem?

Ku zaskoczeniu wielu, na publiczności piątkowego odcinka Tańca z gwiazdami zasiadła Dominika Tajner-Wiśniewska. Wiele w mediach pisało się o złym stanie gwiazdy, ale w studiu hitowego show Polsatu celebrytki nie opuszczał dobry humor. Czterdziestolatka z uśmiechem kibicowała kolejnym parom wychodzącym na parkiet.

Po zakończonym nagraniu grupa gwiazd udała się do jednego z modnych, warszawskich lokali, by spędzić razem resztę piątkowego wieczoru. Wśród nich byli Dominika Tajner-Wiśniewska i Daniel Qczaj. Obiektywom paparazzi nie umknęło, że lubiany przez internautki trener personalny nie opuszczał żony Wiśniewskiego na krok. „Przytulał się do Dominiki, głaskał ją po szyi i trzymał za rękę”, twierdził informator Super Expressu.

I choć wiele osób dopatrzyło się w tej relacji początków romansu, to Dominika Tajner-Wiśniewska szybko ukróciła plotki i wyjaśniła, że Qczaj to jej kumpel. „To nie jest mój partner! To przyjaciel ❤❤❤”, odpisała celebrytka jednej z fanek na Instagramie. Na tym samym profilu pojawiło się też zdjęcie Dominiki z Danielem. „Zawsze mogę poprosić, żeby @qczaj mnie ukochoł ❤️❤️❤️ I to są życiowe wygrane. #Dziękuję”, napisała Tajner-Wiśniewska pod fotografią.

Przypomnijmy, że Dominikę Tajner-Wiśniewską czeka rozwód z Michałem Wiśniewskim, dla którego będzie to rozstanie z czwartą z kolei żoną. „Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...”, mówiła kilka dni temu Dominika w rozmowie z Plejadą.

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy i wsparciu takich przyjaciół jak Qczaj, córka Apoloniusza Tajnera szybko stanie na równe nogi i odzyska spokój wewnętrzny. Tego życzymy! 

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.