królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania: opublikowano prywatne zdjęcia rodziny królewskiej. Uwagę przykuwa pewien szczegół!

Książę Filip i królowa Elżbieta II otoczeni wnukami!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2021 11:17
królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images

Pałac Buckingham opublikował na Instagramie prywatne fotografie rodziny królewskiej. Na jednym ze zdjęć mamy okazję podziwiać królową Elżbietę II i księcia Filipa w otoczeniu dwóch prawnuków - księcia George'a oraz księżniczki Charlotte, na drugim królewską parę w otoczeniu siedmiorga wnucząt. Zdjęcia już stały się hitem sieci, a internauci doszukują się w nich różnych ciekawostek. Kim są dziewczynki po prawej stronie księcia Filipa? Dlaczego na fotografii brakuje Archiego? Oto najważniejsze z nich.  

Nowe prywatne fotografie Windsorów na Instagramie

Odkąd ogłoszono śmierć księcia Filipa, jego najbliżsi chętnie dzielą się w sieci wspomnieniami o nim czy poruszającymi, niepublikowanymi dotąd zdjęciami. Niedawno książę William oddał hołd księciu Filipowi, publikując jego zdjęcie z małym George'm. Fotografię wykonano w 2015 roku, kiedy mały George miał dwa latka: „Mój dziadek był nadzwyczajnym człowiekiem i należał do niezwykłego pokolenia. Catherine i ja nadal będziemy robić to, czego on by chciał, będziemy wspierać Królową w nadchodzących latach. Bardzo będzie mi brakowało mojego dziadka, ale wiem, że chciałby, żebyśmy kontynuowali jego robotę", podpisał zdjęcie książę William.

Zobacz również: Ujawniono szczegóły pogrzebu księcia Filipa. Harry i William zmierzą się z ogromną traumą z przeszłości...

Chwilę później swoim intymnym wspomnieniem podzielił się książę Harry, który wspomniał, że książę Filip „był mistrzem grillowania, legendą przekomarzania się i złośliwości do samego końca”. Krótkie wspomnienie o Filipie zamieściła w swoich social mediach także księżniczka Eugenia, która poruszyła internautów stwierdzeniem, że dla dziadka zaopiekuje się teraz jego żoną. 

W sieci wciąż pojawiają się poruszające wpisy członków rodziny królewskiej, którzy wspominają wspólnie spędzone z nim chwile. Internautów zaskoczyły szczególnie wpisy z wczorajszego wieczoru. Na Instagramie Kate i Williama pojawiło się niepublikowane dotąd zdjęcie z czasów, gdy księżniczka Charlotte miała zaledwie kilka miesięcy. Młodzi rodzice dumnie pozują do zdjęcia z dziadkami oraz małym Georgem. Fotografia szybko podbiła serca fanów rodziny królewskiej, którzy dostrzegli z jaką czułością monarchini patrzy na małą Charlotte. Nie tylko to przykuło ich uwagę. Chwilę później Pałac Buckingham opublikował jeszcze jedno rozczulające zdjęcie!

Pałac Buckingham opublikował zdjęcia rodziny królewskiej z archiwum prywatnego

Na oficjalnym profilu na Instagramie królowej Pałac Buckingham pokazał inne prywatne zdjęcie rodziny królewskiej. „Królowa i książę Edynburga otoczeni siedmioma prawnukami na zamku Balmoral w 2018 roku”, podpisano fotografię. Fotografię wykonała księżna Kate w zamku Balmoral w 2018 roku. 

Prawnuki królowej Elżbiety II i księcia Filipa

Szybko pojawiły się pytania kim są poszczególne dzieci na fotografii. Na zdjęciu od lewej pozują  więc prawnuki królowej Elżbiety II i księcia Filipa: dzieci księcia Williama i księżnej Kate: książę George, książę Louis oraz księżniczka Charlotte; córki Petera Philipsa i Autumn Philips: Savannah Philips oraz Isla Philips, a także córki Zary Tindall i Mike'a Tindalla: Lena Tindall oraz Mia Grace Tindall. Natychmiast pojawiło się także pytanie, dlaczego na zdjęciu Filipa z prawnukami brakuje Archiego, syna Harry'ego i Meghan?  

ZobaczKrólowa Elżbieta II po raz dziesiąty została prababcią! Ma słabość do najmłodszych royalsów

Uspokajamy - to nie okazanie niechęci wobec prawnuka - po prostu fotografie wykonano, gdy małego Archiego nie było jeszcze na świecie. Syn Meghan i Harry'ego urodził się w maju 2019 roku. Warto dodać, że od wykonania fotografii, księciu Filipowi i królowej przybyło trzech wnuków, a czwarty, tym razem wnuczka jest w drodze!  Oprócz Archiego, na początku 2020 roku na świat przyszedł pierwszy syn księżniczki Eugenii - August Philip Hawke Brooksbank, oraz trzecie dziecko Zary i Mike'a Tindallów -Lucas Philip Tindall. Księżna Meghan spodziewa się drugiego dziecka, które przyjdzie na świat wiosną tego roku i będzie jedenastym prawnukiem królowej.   

Królowa Elżbieta II na zdjęciu z prawnukiem, księciem George'm.

Fot. getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…