Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

Produkcja Agenta przerwała zdjęcia na prośbę Edyty Górniak! 

Artystka musiała pilnie wyjechać!

Monika Katarzyna Krupska 27 listopada 2018 09:01
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o nowym sezonie Agenta - Gwiazdy. Niespodziewanie jedną z uczestniczek programu została Edyta Górniak! Wokalistka do tej pory unikała tego typu programów, jednak dla stacji TVN zrobiła wyjątek. Jak udało się dowiedzieć portalowi WP, zdjęcia na prośbę diwy zostały przerwane. Dlaczego?

Edyta Górniak w Agencie 

Kolejną czwartą edycję Agenta znów poprowadzi Kinga Rusin. Prezenterka zabrała uczestników na Wyspy Kanaryjskie. Wśród gwiazd znaleźli się m.in. Andrzej Gołota, Maria Sadowska, Rafał Jonkisz, Krystyna Czubówna, Michał Koterski czy Viola Kołakowska. Oczywiście największą niespodzianką w programie jest udział Edyty Górniak! Jak informował Fakt artystka za udział dostała 400 tys. zł.

Plan zdjęciowy zbiegł się niestety z koncertami diwy. Ale jak informuje WP produkcja wiedziała o tym i specjalnie dla Edyty zgodziła się przerywać zdjęcia, aby gwiazda mogła na koncerty wracać do ojczyzny. Czy pozostali uczestnicy mieli wtedy też wolne? Tego dokładnie nie wiadomo. Ale podobno ten sezon ma być najbardziej emocjonujący jaki do tej pory powstał! 

„Producent programu tym razem zrobił wyjątek i dostosował się do terminów trasy Edyty. Artystka od dawna ma zaplanowany ciąg koncertów, a Agent to program, który nagrywany jest dosyć długo. Trzeba było więc pogodzić grafik gwiazdy z jej zobowiązaniami na planie show TVN”, czytamy w wyżej wymienionym portalu. „Nic więcej nie mogę zdradzić, ale po tym, co widziałam do tej pory, mogę obiecać, że dzięki Edycie będzie to najbardziej emocjonujący sezon programu, jaki do tej pory powstał”, dodał informator.

Według ostatnich plotek najnowszy związek Edyty Górniak rozpadł się tuż po wyjeździe diwy na Wyspy Kanaryjskie. Podobno Mateusz Zalewski nie mógł znieść udziału Edyty w programie i jej dłuższego wyjazdu. Czy skoro 46-latka wraca jednak do kraju, to oznacza, że para wciąż jest razem? My mamy nadzieję, że tak, ale w dalszym ciągu czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji! 

Będziecie oglądać czwartą część Agenta?  

Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.