Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
O TYM się mówi

Poruszające wyznanie Moniki Olejnik. Chodzi o dzieci...

Tak szczera jeszcze nie była!

Gabriela Czernecka 3 lipca 2021 09:55
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Zwykle to ona przeprowadza wywiady, ale tym razem zrobiła wyjątek i sama opowiedziała o sobie. W rozmowie z magazynem Zwierciadło Monika Olejnik opowiedziała o macierzyństwie. Z jej ust padły poruszające słowa…

Monika Olejnik o macierzyństwie 

Od lat jest gwiazdą telewizji. Dziennikarka nigdy jednak nie ukrywała, że dużą część swojego życia poświęciła pracy. Było tak nawet, gdy dorastał jej syn Jerzy: „Kiedyś miałam taką sytuację, że byłam na kolegium, a syn był w przedszkolu. Przypomniałam sobie, że przed wyjściem on tak potwornie płakał. Wyszłam więc z zebrania, podczołgałam się pod okno i patrzę jest! Mój niejadek z grubą kanapką sobie chodził. To było dość zabawne”, opowiedziała nam Monika Olejnik.

Zobacz: Monika Olejnik mocno o Jarosławie Kaczyńskim po wyroku TK: „Ma w nosie to, co mówił jego brat”

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Niestety przez nadmiar zawodowych obowiązków nie zawsze była obok syna w ważnych dla niego chwilach. „Syn urósł, a ja ciągle pracuję. Pewne momenty w jego życiu jedynie mi przemknęły, bo ja wiecznie biegałam z mikrofonem”, mówiła przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!. 

Monika Olejnik o dzieciach

W rozmowie z magazynem Zwierciadło zdobyła się na szczere wyznanie. Monika Olejnik mówi wprost, że nie zawsze było jej łatwo łączyć pracę zawodową z wychowywaniem dziecka: „Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy – ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam”, powiedziała. 

Zobacz również: Jak mieszka Monika Olejnik? Te wnętrza zachwycają!

Z kolei w rozmowie z Super Expressem jakiś czas temu przyznała: „Żałuję tego, że nie znalazłam czasu, aby po raz drugi zostać matką”, przyznała, po czym dodała: „To jest tak, że zajmowałam się pracą, nie miałam na to czasu. Żałuję, że nie mam więcej dzieci, ale nie mam, trudno. Nie cofnę czasu.” 

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.