Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
O TYM się mówi

Poruszające wyznanie Moniki Olejnik. Chodzi o dzieci...

Tak szczera jeszcze nie była!

Gabriela Czernecka 3 lipca 2021 09:55
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Zwykle to ona przeprowadza wywiady, ale tym razem zrobiła wyjątek i sama opowiedziała o sobie. W rozmowie z magazynem Zwierciadło Monika Olejnik opowiedziała o macierzyństwie. Z jej ust padły poruszające słowa…

Monika Olejnik o macierzyństwie 

Od lat jest gwiazdą telewizji. Dziennikarka nigdy jednak nie ukrywała, że dużą część swojego życia poświęciła pracy. Było tak nawet, gdy dorastał jej syn Jerzy: „Kiedyś miałam taką sytuację, że byłam na kolegium, a syn był w przedszkolu. Przypomniałam sobie, że przed wyjściem on tak potwornie płakał. Wyszłam więc z zebrania, podczołgałam się pod okno i patrzę jest! Mój niejadek z grubą kanapką sobie chodził. To było dość zabawne”, opowiedziała nam Monika Olejnik.

Zobacz: Monika Olejnik mocno o Jarosławie Kaczyńskim po wyroku TK: „Ma w nosie to, co mówił jego brat”

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Niestety przez nadmiar zawodowych obowiązków nie zawsze była obok syna w ważnych dla niego chwilach. „Syn urósł, a ja ciągle pracuję. Pewne momenty w jego życiu jedynie mi przemknęły, bo ja wiecznie biegałam z mikrofonem”, mówiła przed laty w wywiadzie dla magazynu VIVA!. 

Monika Olejnik o dzieciach

W rozmowie z magazynem Zwierciadło zdobyła się na szczere wyznanie. Monika Olejnik mówi wprost, że nie zawsze było jej łatwo łączyć pracę zawodową z wychowywaniem dziecka: „Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy – ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam”, powiedziała. 

Zobacz również: Jak mieszka Monika Olejnik? Te wnętrza zachwycają!

Z kolei w rozmowie z Super Expressem jakiś czas temu przyznała: „Żałuję tego, że nie znalazłam czasu, aby po raz drugi zostać matką”, przyznała, po czym dodała: „To jest tak, że zajmowałam się pracą, nie miałam na to czasu. Żałuję, że nie mam więcej dzieci, ale nie mam, trudno. Nie cofnę czasu.” 

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.