Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski
domy gwiazd

Jak mieszka Monika Olejnik? Te wnętrza zachwycają!

Piękne mieszkanie w kamienicy urządziła w luksusowym stylu…

Redakcja VIVA! 18 czerwca 2021 13:30
Monika Olejnik, VIVA! 5/2020
Fot. Piotr Porębski

Gwiazda polskiego dziennikarstwa Monika Olejnik od lat zachwyca nie tylko doskonałym warsztatem dziennikarskim, ale także wysmakowanym stylem. Jej looki wzbudzają podziw. Jak mieszka Olejnik? Dziennikarka na swój dom wybrała odrestaurowaną kamienicę w Warszawie - mieszkanie w takim budynku ma wyjątkowy klimat, a Monice Olejnik udało się urządzić je w niezwykle eleganckim i zarazem ciekawym stylu.

Zobacz także: Olejnik: „Pracowałam sześć dni w tygodniu, od rana do nocy. Na mnóstwo rzeczy nie miałam czasu”

Mieszkanie Moniki Olejnik - jak dziennikarka urządziła wnętrza?

W swoich wyborach modowych Monika Olejnik najczęściej stawia na awangardowe looki w mocnych kolorach. Jest miłośniczką wzorów i oczywiście szpilek! Czy jej mieszkanie urządzone jest równie ekstrawagancko? To zaskkaujące, ale wnętrza jej warszawskiego mieszkania są stonowane. Gwiazda zdecydowała się na tradycyjny parkiet, a w mieszkaniu znajduje się wiele klasycznych mebli o prostej formie.

Zobacz także: Te stylizacje Moniki Olejnik są naprawdę odważne!


Oczywiście nie zabrakło mocniejszych akcentów - mieszkanie zdobią kolorowe plakaty, ale to imponująca biblioteczka przyciąga wzrok najbardziej. Widać, że książki stanowią dla Olejnik ważną część życia! Gwiazda ma je gdzie pomieścić, mieszkanie wydaje się być przestronne a jako że jest w kamienicy, to pomieszczenia są wysokie - dzięki temu wrażenie „oddechu” jest jeszcze większe.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.