Kto jest dla dziennikarki największym wsparciem?

Olga Figaszewska 4 marca 2018 13:45

Informacja o rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta zszokowała internautów. Tym bardziej, że oboje biorą udział w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Chyba nikt nie spodziewał się, że ich związek zakończy się tak szybko. Oficjalnie żadna ze stron nie odniosła się do tych rewelacji. Niektórzy twierdzą, że ostatnie wypowiedzi głównych zainteresowanych, w istocie tylko potwierdzają plotki. 

Jarosław Kret o związku z Beatą Tadlą

Jak donoszą media Jarosław Kret, bez wiedzy długoletniej partnerki, wyprowadził się z domu. Z kolei dziennikarka o kryzysie w ich związku i rozstaniu dowiedziała się z mediów.  W jednym z wywiadów zapytany o to, czy rozstał się z ukochaną powiedział wprost: „Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje”. 

Po ostatnich doniesieniach na prezentera spłynęła fala krytyki. W rozmowie z Super Expressem prezenter przyznał, że ma dosyć całego zamieszania wokół rozstania z Beatą Tadlą. „Mam dość tego kraju i tych ludzi. Ja się wyprowadzę z tego kraju! Do Stanów! Zacznę uczyć na jakimś uniwersytecie i nikt mnie nie będzie hejtował. Co za kraj?!’’, skomentował pogodynek.

Poruszające wyznanie Beaty Tadli

Czy ostatnie wydarzenia odbijają się na ich udziale w programie? Wiele osób czekało na emisję pierwszego odcinka show, licząc na to, że zweryfikuje on relacje między prezenterem a dziennikarką. Krótko przed rozpoczęciem transmisji, na Facebooku Jarosława Kreta pojawiło się oświadczenie, w którym odniósł się do krążących w mediach informacji o rozstaniu z Beatą Tadlą.

Zasugerował, że jego wypowiedź została zmanipulowana. „Wszyscy się na mnie obrazili. Mam dość ingerencji mało inteligentnych ludzi i tabloidów w moje życie prywatne. Chciałbym odpaść z tego programu jak najszybciej. Mam nadzieję, że Beata wygra. Gorąco jej kibicuję…”, dodał. Jednak wpis szybko zniknął. 

Występ Beaty Tadli spotkał się z pozytywnymi komentarzami i ocenami. Jury doceniło jej zwinność i zmysłowość. Niestety presja i fala hejtu, która spłynęła na pogodynka wpłynęła na niego negatywnie, przez co poszło mu trochę gorzej.

Za to po występie w Tańcu z Gwiazdami, Beata Tadla zamieściła na Instagramie poruszający wpis. „Starałam się, jak mogłam, ale stres zrobił swoje... Dziękuję wszystkim za wsparcie. Moi kochani przyjaciele i mój kochany synek byli na widowni, dali mi masę pozytywnej energii, której teraz potrzebuję szczególnie. Wszystkim, którzy do mnie napisali, również dziękuję”, napisała dziennikarka. Niektórzy dopatrują się w jej wpisie nawiązania do rozstania z Jarosławem Kretem.

Czy w życiu prywatnym pary naprawdę źle się dzieje? Ostatecznie, żadna ze stron nie dała po sobie poznać. 

1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
1/5

Beata Tadla i Jarosław Kret w sesji VIVY!

2/5
Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Copyright @Olga Majrowska
2/5

Beata Tadla w sesji VIVY!

3/5
Beata Tadla, VIVA! czerwiec 2014
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
3/5

Beata Tadla w sesji VIVY!

4/5
Beata Tadla, Jarosław Kret, Viva! 2018
Copyright @Olga Majrowska
4/5

Beata Tadla i Jarosław Kret w sesji VIVY!

5/5
Beata Tadla z kotem
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
5/5

Beata Tadla w sesji VIVY!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.