Pretty Woman, Julia Roberts, Richard Gere
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Powstanie polska wersja Pretty Woman! Wiemy, kto zagra główne role

Dobry wybór?

Ksenia Krasko 7 lipca 2020 21:05
Pretty Woman, Julia Roberts, Richard Gere
Fot. East News

Film Pretty Woman to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych wszech czasów – historia miłości Vivian i Edwarda podbiła serca milionów fanek. Okazuje się, że już niedługo zobaczymy polską wersję uwielbianego filmu! Nie będzie to jednak produkcja kinowa, ale musical, a próby już trwają. Kto wystąpi w głównych rolach?

Pretty Woman polska wersja: obsada

Po premierze Pretty Woman, odtwórcy głównych ról – Julia Roberts i Richard Gere – byli u szczytu popularności. Bogaty Edward Lewis oferuje pięknej prostytutce Vivian pokaźną sumę pieniędzy w zamian za wspólnie spędzony tydzień. Ich relacja dynamicznie się rozwija, poznają się coraz lepiej, aż w końcu się w sobie zakochują. Oczywiście, nie mogło zabraknąć happy endu, chociaż koniec filmu miał wyglądać zupełnie inaczej...

Jak się okazuje, już wkrótce będziemy mogli obejrzeć polską wersję hitowej komedii z lat 90.! Wspaniałą wiadomość dla fanów filmu ujawniła Barbara Kurdej-Szatan podczas rozmowy z magazynem Party.

Ta Pretty Woman nie trafi do kin, ponieważ ma być musicalem – spektakl będzie można obejrzeć w Teatrze Muzycznym w Łodzi. „Zapraszam każdego wielbiciela historii o amerykańskim kopciuszku, czy też współczesnej My Fair Lady, bo jestem przekonana, że przed nami absolutny hit teatralno-muzyczny nowego, już mam nadzieję powirusowego, sezonu artystycznego”, przekazała Małgorzata Moskwa–Wodnicka, wiceprezydent miasta.

W roli Vivian zobaczymy aktorki warszawskiego Teatru Muzycznego Roma – Malwinę Kusior i Martę Wiejak. Jeśli chodzi o Edwarda, w jego postać wcieli się aż trzech panów – na zmianę Rafał Szatan, Marcin Jajkiewicz i Tomasz Bacajewski.

Wybierzecie się na musical Pretty Woman? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, ten sezon teatralny zakończył się dość nieoczekiwanie, nie wiemy też czy rozpoczniemy grać dla Was we wrześniu. Napawa mnie to smutkiem.... ____________________________ ❤️ ____________________________ Mam za to jedną dobrą wiadomość! W marcu 2021 odbędzie się premiera spektaklu ‚Pretty Woman’ w Teatrze Muzycznym w Łodzi, w reż. Jakuba Szydłowskiego, gdzie wraz z @malwinakusior będę miała przyjemność grać główną rolę Vivien. W roli Edwarda (albo Richarda Gere’a ;) towarzyszyć Nam będą: @tomaszbacajewski , @rafal.szatan_this_is_me oraz Marcin Jajkiewicz. Cała obsada, realizatorzy są wspaniali - nie mogę się doczekać. Wiem też, że ten spektakl, ten czas będą dla mnie przełomowe, ale te szczegóły innym razem ;) Pamiętacie film ‚Pretty Woman’? 👄 Wysyłam moc buziaków! #actress #musical #prettywoman #lodz #poland #2021 #future #waitingforloveisland

Post udostępniony przez Marta Wiejak (@marta_wiejak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.