Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Policja w domu Ani i Roberta Lewandowskich w Monachium. Co się stało?!

Wszystko wydarzyło się gdy para była na wakacjach...

Gabriela Czernecka 17 lipca 2020 09:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W czasie, gdy Anna i Robert Lewandowscy przebywali na wakacjach, pod ich dom w Monachium podjechała policja. Ze środka wydobywał się sygnał alarmu, a cała sytuacja wyglądała nieco dramatycznie. Co się stało? 

Policja w domu Ani i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat mieszkają w willi w Monachium. Ich eleganckie i pięknie urządzone mieszkanie znajduje się tuż obok Ogrodu Angielskiego. Dzięki zdjęciom, jakie Ania i Robert udostępniają na swoich social mediach, mieliśmy okazję wielokrotnie widzieć, jak wyglądają wnętrza ich posiadłości. A te robią ogromne wrażenie. Całe mieszkanie urządzono w skandynawskim klimacie, jest elegancko, minimalistycznie, ale przy tym bardzo ciepło i rodzinnie. 

Para kilka dni temu wybrała się wraz z córeczkami - Laurą i Klarą - do Grecji, gdzie udali się na krótki wypoczynek. Niestety podczas wakacji parę spotkała przykra sytuacja. W ich posiadłości w Monachium włączył się alarm! Co się wydarzyło?

Jak donosi niemiecki tabloid Bild, w willi Ani i Roberta Lewandowskich włączył się system alarmowy, który postawił na nogi całą dzielnicę. Na szczęście nie doszło do włamanie, a całe zamieszanie wywołała jedynie awaria systemu. Po dokładnych oględzinach nie znaleziono żadnych, nawet najmniejszych śladów próby włamania.  

anna-lewandowska-zmienila-fryzure-gwiazda-na-wakacjach-zaszalala-z-wygladem
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.