Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Policja w domu Ani i Roberta Lewandowskich w Monachium. Co się stało?!

Wszystko wydarzyło się gdy para była na wakacjach...

Gabriela Czernecka 17 lipca 2020 09:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W czasie, gdy Anna i Robert Lewandowscy przebywali na wakacjach, pod ich dom w Monachium podjechała policja. Ze środka wydobywał się sygnał alarmu, a cała sytuacja wyglądała nieco dramatycznie. Co się stało? 

Policja w domu Ani i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat mieszkają w willi w Monachium. Ich eleganckie i pięknie urządzone mieszkanie znajduje się tuż obok Ogrodu Angielskiego. Dzięki zdjęciom, jakie Ania i Robert udostępniają na swoich social mediach, mieliśmy okazję wielokrotnie widzieć, jak wyglądają wnętrza ich posiadłości. A te robią ogromne wrażenie. Całe mieszkanie urządzono w skandynawskim klimacie, jest elegancko, minimalistycznie, ale przy tym bardzo ciepło i rodzinnie. 

Para kilka dni temu wybrała się wraz z córeczkami - Laurą i Klarą - do Grecji, gdzie udali się na krótki wypoczynek. Niestety podczas wakacji parę spotkała przykra sytuacja. W ich posiadłości w Monachium włączył się alarm! Co się wydarzyło?

Jak donosi niemiecki tabloid Bild, w willi Ani i Roberta Lewandowskich włączył się system alarmowy, który postawił na nogi całą dzielnicę. Na szczęście nie doszło do włamanie, a całe zamieszanie wywołała jedynie awaria systemu. Po dokładnych oględzinach nie znaleziono żadnych, nawet najmniejszych śladów próby włamania.  

anna-lewandowska-zmienila-fryzure-gwiazda-na-wakacjach-zaszalala-z-wygladem
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.