Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram @m_wisniewski1972
O TYM SIĘ MÓWI

Jakim dzieckiem jest Falco Amadeus? Pola Wiśniewska po raz pierwszy o synku

Małżonkowie zaangażowali się w ważną akcję

Olga Figaszewska 15 marca 2021 08:48
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Fot. Instagram @m_wisniewski1972

Pola i Michał Wiśniewscy długo wzbraniali się przed pokazaniem twarzy swojego synka. Niedawno zrobili wyjątek i w sieci opublikowano fotografię maleństwa. Okazuje się, że mieli ku temu ważny powód! Falco Amadeus rozczulił internautów. O synku ukochana wokalisty opowiedziała w rozmowie dla Party. Pola Wiśniewska po raz pierwszy zabrała głos.

Pola i Michał Wiśniewscy zaangażowali się w ważną akcję

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że jego żona stroni od życia w blasku fleszy. Małżonkom długo udawało się zachować w tajemnicy informację o ślubie. Byli także konsekwentni w chronieniu wizerunku swojego synka, Falco Amadeusa.

Niedawno, niespodziewanie wokalista Ich Troje pokazał zdjęcie piątej pociechy. Szczęśliwi rodzice mieli ku temu ważny powód. Włączyli się w szlachetną akcję - zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego maleństwa.

„Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje. Proszę pomóżcie tacie i mamie w zbiórce na www.siepomaga.pl/oliwka, bo chciałbym, aby też była zdrowa! Za Wasze wielkie serca dziękuję! ❤️”, napisał Michał Wiśniewski pod fotografią maleństwa.

W rozmowie z magazynem Party, artysta podkreślił: „Chcieliśmy zwrócić uwagę na sytuację 9-miesięcznej Oliwki Hyli, która cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jej rodzice muszą zebrać na terapię genową aż 9 mln złotych. Brakuje im jeszcze ponad 3 mln. To dla zwykłego człowieka kwota niewyobrażalna”.


Pola Wiśniewska po raz pierwszy o synku, Falco

W pomoc zaangażowała się cała rodzina Michała Wiśniewskiego. Głos zabrała także Pola Wiśniewska. Żona artysty wierzy, że wspólnymi siłami uda się uratować życie Oliwki.

„Mamy ogromne szczęście, bo wszystkie nasze dzieci są zdrowe. Każdego dnia ich uśmiechnięte twarze przypominają nam o tym. Niestety nie każda rodzina może powiedzieć to samo. Historia małej Oliwki i jej rodziców poruszyła nas bardzo, dlatego postanowiliśmy się włączyć w zbiórkę”, powiedziała ukochana wokalisty. W rozmowie magazynem Party, Pola Wiśniewska wyznała, jakim dzieckiem jest Falco. W oczach taty jest najgrzeczniejszym chłopcem na świecie.

„Falco jest pogodnym i grzecznym chłopcem. Wiadomo, jak przy każdy maleńkim dziecku bywają lepsze i gorsze momenty, ale raczej nie mamy na co narzekać. Owszem, jesteśmy niewyspani, ale jest to przyjemne zmęczenie”, zwierzyła się szczęśliwa mama.

My przyłączamy się do apelu Poli i Michała Wiśniewskich w związku z akcją dla małej Oliwki. Małżonkowie mają wielkie serca!

Źródło cytatów: Party.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…