Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski po raz pierwszy pokazał twarz synka! Wykapany tata

Lider Ich Troje zdradził, skąd pomysł na imię dziecka

Konrad Szczęsny 4 marca 2021 13:21
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Jego wygląd nie jest już tajemnicą! Michał Wiśniewski po raz pierwszy opublikował zdjęcia najmłodszego dziecka. Lider Ich Troje zamieścił na Instagramie serię fotografii, na których widać twarz Falco. Zrobił to w szczytnym celu. Ujawnił również, dlaczego wybrał dla malca tak oryginalne imię.

Michał Wiśniewski po raz piąty ojcem. Długo trzymał w tajemnicy, jak wygląda syn

Po rozstaniu z Dominiką Tajner związał się z tajemniczą Polą. Mimo że relacja rozwinęła się błyskawicznie i w kwietniu 2020 roku wzięli ślub, utrzymywali to w tajemnicy. Podobnie jak fakt, że Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Wyszło to na jaw dopiero w sierpniu zeszłego roku. 

Synek lidera Ich Troje przyszedł na świat pod koniec stycznia tego roku. Do tej pory muzyk publikował w sieci zdjęcia, na których widać było jedynie elementy wyprawki malca lub części ciała dziecka, takie jak rączka. Teraz pokazał twarz Falco w pełnej krasie! I to z bardzo konkretnego powodu...

Jak wygląda piąte dziecko Michała Wiśniewskiego?

Tak wygląda Falco Wiśniewski, piąte dziecko lidera Ich Troje. Dlaczego nosi takie imię?

Ta niespodziewana publikacja ma związek ze szlachetną akcją. Poprzez zamieszczenie na Instagramie zdjęcia twarzy synka, lider Ich Troje włączył się w zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego dziecka. Przy okazji zdradził, dlaczego wybrał dla malca imię Falco. Okazuje się, że zrobił to na cześć jednego ze swoich idoli...

„Out of the dark - Into the light! Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny... Dziękuję za pomoc rodzicom i wszystkie cudowne prezenty od @bobowozki.pl! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje <3 Proszę pomóżcie tacie i mamie @wisniewska_pola w zbiórce na @rycerzeoliwki_stopsma, bo chciałbym, aby też była zdrowa! <3 Za Wasze wielkie serca dziękuję! ❤️”, podpisał je Michał Wiśniewski.

Dlaczego lider Ich Troje wybrał dla synka tak oryginalne imię? Odpowiedź jest prosta: nawiązał w ten sposób do pseudonimu austriackiego muzyka i piosenkarza Johanna Hölzela. Jego największym przebojem jest utwór „Rock Me Amadeus” (Amadeus to również drugie imię Falco). Michał Wiśniewski już 14 lat temu wyjawił, że planuje nazwać tak swoje czwarte dziecko, którego się wówczas spodziewał. Niestety, Anna Świątczak, z którą był w tamtym czasie żonaty, poroniła. 

Internauci o synku Michała Wiśniewskiego: cały tata

Pod serią fotografii z miejsca ukazało się wiele komentarzy. Internauci zwrócili w nich uwagę, że Falco jest... łudząco podobny do sławnego taty!

„Na ostatnim to cały Michał <3”, „Podobny do tatusia”, „Sama słodycz!”, „Niech rośnie w miłości i zdrówku. Cudny!”, „Słodziak <3”, „Cudny”, „Mały Xavier <3”, „Gratulacje dla rodziców, cudowny Synuś”, piszą rozentuzjazmowani.

Zgadzasz się z nimi?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…